Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Problém s vývěvou u P 205 D


Warmann

Recommended Posts

Čau chlapy mám problém s brzdami. Najednou mi z ničeho nic přestali brzdit. Prostě tvrdý pedál a účinek žádný. Jsem si myslel že to bude v nějaký hadici k posilovači, ale tam nic. Zkoušel jsem dolít olej do vývěvy, protože tam skoro žádný nebyl, ale tím to nebylo. Nakonec jsem ji rozdělal a zjistil že je v háji membrána. Tak se ptám jestli o nějaký nový nevíte, kde by se dala objednat. Z vrakáče moc nechci, protože to nebude 100% a brzdy jsou brzdy. Dík za radu.:P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, tak to ti neporadím. Tohle jsem nové nikdy nekupoval... V katalogu Peu je ta membrána jen v nějaké sadě, snad za 3.000,- - za to už se dá pomau sehnat vývěva nová :(

A máš skutečně jen prasklou membránu? Většinou totiž u těch vývěv odjde čep s ojnicí, po tom, co uteče olej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oddie: Mám ji venku a je ze 3/4 prasklá, po tom vnitřním obvodu jak byla uchycená těma plíškama. A s tím zadřením bych to tak neviděl. Olej tam byl,sice ne moc ale ten utekl přes tu protrženou membránu. I ty ventily byly trochu od oleje. Jinak gufero těsní. Uvidíme jestli se někdo chytne a dá vědět. Když tak se poptej jestli někdo něco neví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...