Sign in to follow this  
Followers 0
Béďa

Co takhle 5 mini Vysocina?? 17.3.2007

Co takhle 5 mini Vysocina?? 17.3.2007  

1. 1. Co takhle 5 mini Vysocina?? 17.3.2007

Please sign in or register to vote in this poll.

267 posts in this topic

Ahojky lidicky,

co by jste rekli na to udelat si dalsi mini srazek na Vysocine?? Najde se par lidicek ktery dorazej?? :myslim

Sraz by mel byt u Hypernovy v Havlickove Brode kde by probehl nejaky ten pokec+fotky nasich mazliku. Nasledne by jsme se presunuly do kavarny na tolik oblibenou bilou cokoladu:aut + mozny presun do (Rebel) hospudky na neco dobreho k jidlu. ;)

Program neni pevny, takze klidne piste sve pripominky.

Na vyber davam ze dvou datumu 17.3 a 18.3. Muzete zde pro ne hlasovat. S pozdravem Béďa & Vvitty

[upravil dne 12.3.2007 Kurt]

mno, kdyz mi nekdo prozradi kde je hypernova?

kdyz me chvili nechate v knihkupectvi.....

kdyz na me nebudou brodaci koukat jak na exota co si to vedu za harem....

...tak by to asi i slo:aut:aut:aut

a mozna by vas mohlo byt i vic nez tri :)

p.s. pripadne dalsi kdyz si vyhrazuji :)

Ahojte,že bychom zas po čase dali sraz na té pudingové dobrotě,co se jí říká bílá čokoláda?:autMinule to bylo fajn,tak bych se tam zas rád ukázal. Můžu toho 17.3.:superTak,doufám,že volba vyjde:PJinak kde je v Havlbrodu Hypernova?:myslim

aka:neboj,v knihkupectví si dáš právě ten puding:D

Mějte se a budu se těšit:papa

Já jsem pro 17. 18 je ohrožené, že by to nevyšlo....

Tím i optimisticky podotýkám, že mám minimálně ještě 3 místa v autě volný, tak i když toho ještě nikdy nikdo nevyužil, tak to znovu nabízím.........

KDO CHCETE JET SE MNOU??????????

tak mi napište na U2U :super :super :super

Jasně, proč ne:super přijedu rád. A do Rebela bych zašel na jídlo;)

Jinak jsem pro sobotu. V neděli musím valit zase do Praheeeee

[upravil dne 14.2.07 Kvasky]

Původně zaslal: aka

PRESTANTE HLASOVAT PRO SOBOTU!:grr

Proč? V sobotu nejede vlak? Nebo chceš jet s Vvittym do Prahee? :)

v sobotu jsem prislibila ucast na jedne oslave od odpolednich do nocnich hodin, cili bych asi nedorazila....a upozornuji, ze to v zadnem pripade nebylo vyhrozovani, spis takove mensi doporuceni:aut

Původně zaslal: aka

PRESTANTE HLASOVAT PRO SOBOTU!:grr

No malé upozornění?

Vendulko, kdybych tě neznal, tak bych si řekl, že po tom, co jsi toto napsala jsi rozmlátila počítač........ :D :D :D:papa

ahj dd neja nea netera isena.......................ale neboj nerozmlatila:D:D:D:D

Tak já mám nečekaně volno,ale vypadá to,že stejně nebudu moct dojet.Má drahá polovička už má něco v plánu a odříct to asi nemůžu.Třeba příště!:papa

2aka: hypernova? to je kousek za nasim barakem, takze to muzu dojit i pesky ;)

z nadrazi to najdes strasne jednoduse, pujdes na V. nastupiste (je bokem od ostatnich), podel koleji k prejezdu, tam sejdes na cesticku mezi naspem a rekou, prebrodis reku (no dobre, muzes i pres most :) ), a potom doprava a dojdes na silnici, tak porad po asfaltu, az uvidis klasickou budovu hypermarketu. je to kousicek, tak dvacet minut max.

kdo pojede od Zdaru/Hlinska, tak ji bude mit po leve ruce hned na zacatku mesta.

od jihlavy/humpolce jedte az na svetelnou krizovatku, pak doprava/rovne, kruhak rovne, pres most a stale po hlavni (blok za mostem uhyba doprava), az dojedete na kraj mesta a hypernova je po prave strane.

od kolina najet na obchvat (prvni svetelna doleva) a na kruhaku na konci obchvatu doprava, a uz ji uvidite.

[upravil dne 15.2.07 Vvitty]

No kde je tam hypernova... To se těžko vysvětluje :) Podle toho odkud přijedete. Pakliže pd Prahy né po dálnici, tak projedete prakticky celý město po hlavní až na 3. světelenou křižovatku (po pravé ruce benzínka - bývalá Aral, teďka OMV tušim), odbočíte doleva na kruhák a z něj vyjedete 3. výjezdem (pojedete přes most). Na první křižovatce uhnete doprava a pojedete dlouhééj kus po hlavní až přijedete na kruháč u Hypernovy a prvnim výjezdem z něj se dostanete k jejímu parkovišti ;)

Když přijedete po dálnici tak budete mít tu benzínku, kterou sem popisoval nahořejc, po levé ruce řpes křižovatku. Takže se logicky dáte na světlech doprava a zbytek popisu sedí s předchozím případem ;)

Z Brna po dálnici platí to samý jako z Prahé, když pojedete po normální silnici tak prakticky přijedete k hypernově z druhý strany ;)

:xvulaka: jakej harém??

janča205: jdete někam na pivko, jo??? :D

já tam jinak 100% nebudu a to i kdybych sebevíc chtěl ... budu ve Frakreichu ... teda alespoň doufám :nevim

kujonku, prece nebude ty od kolina (resp. od prahy po stare) posilat pres centrum, kdyz tu mame tak krasnej obchvat mesta co vede primo k hypernove :)

trochu na rychlo, ne? :( takže mě to asi nevýjde

jo a hu hypky bude asi nával, páč maj otevřeno do 20:00;)

2mk405: skoda :(

naval nebude, neboj... a kdyby, tak vedle je jeste jedno parkoviste, ktere bude o vikendu jiste volne.