Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nefunkcni klakson


genzer

Recommended Posts

Zdravim,netroubi me klakson,uz jsem je nasel,oba jsou zapojene,ale netroubi,neni na ne nejaka pojistka?koukal jsem na pojistky a vsechny jsou v poradku,popr. na jake ma byt pozici,pac nejsou pojistky znacene,jaka je na co.pomohl by treba planek.Je to 406 coupe rv.2000

[upravil dne 14/2/07 genzer]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Originally posted by genzer

Zdravim,netroubi me klakson,uz jsem je nasel,oba jsou zapojene,ale netroubi,neni na ne nejaka pojistka?koukal jsem na pojistky a vsechny jsou v poradku,popr. na jake ma byt pozici,pac nejsou pojistky znacene,jaka je na co.pomohl by treba planek.Je to 406 coupe rv.2000

[upravil dne 14/2/07 genzer]

Podla mojich informacii klakson nema samostatnu poistku, v manuali je poistka pre sirenu alarmu pod cislom 7 a je na 15 amperov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muze mi nekdo poradit,kde je tlacitko klaksonu u 406 coupe?vzdy jsem si myslel,ze je to na leve pačce,jak se stopusteji svetla,ale v nejake knizce o 406 jsem se docetl,ze se ma zmacknout stred na volantu,ale me proste nejde zmacknout,tak nevim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: genzer

Muze mi nekdo poradit,kde je tlacitko klaksonu u 406 coupe?vzdy jsem si myslel,ze je to na leve pačce,jak se stopusteji svetla,ale v nejake knizce o 406 jsem se docetl,ze se ma zmacknout stred na volantu,ale me proste nejde zmacknout,tak nevim:myslim

Jakej máš ročník? :myslim:myslim

Jo a jakej tvar středu volantu? Jako novej model nebo jako starej?

[upravil dne 19/2/07 Dave_k]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: genzer

to jsem si myslel taky,ale podle jinych indicii mam novy model,ale volant ze stareho typu a v tom bude zakopanej pes.ale aspon uz vim,kde hledat:potlesk

No podle palubky, volantu, středovýho panelu a airbagu spolujezdce máš starej model. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to máš nějakej mezityp, nebo to někdo pěkně zbastlil. Pokud máš na levý páčce přepínání navigace jak píšeš tak klakson by měl být na volantu, ale měl by to být asi ten novější volant.:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná moje otázka bude mimo, ale: je v pořádku klakson jako takový? Zkoušel jsi samostatný klakson přes dva dráty třeba připojit na baterii? - jestli je ok. Nevím jak na 406, ale na své 106 jsem prolezl pojistky, páčku...abych zjistil, že nejde samotný klakson.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

Původně zaslal: *jose_106*

Možná moje otázka bude mimo, ale: je v pořádku klakson jako takový? Zkoušel jsi samostatný klakson přes dva dráty třeba připojit na baterii? - jestli je ok. Nevím jak na 406, ale na své 106 jsem prolezl pojistky, páčku...abych zjistil, že nejde samotný klakson.

taky dobrý nápad mne u sedanu houkal jen jeden druhý ne

Jinak ještě na klaksonu je zezadu regulační šroub (nevím se to přesně jmenuje). Je zezadu a asi zalitý do nějakého gelu. Pokud by klakson nešel, stojí za to opatlat a zkusit šroubovákem otáčet, třeba se ještě chytí. Já jsem si takhle koupil klakson na vrakáči a pak rozchodil ten původní...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...