Sign in to follow this  
Followers 0
genzer

Nefunkcni klakson

20 posts in this topic

Zdravim,netroubi me klakson,uz jsem je nasel,oba jsou zapojene,ale netroubi,neni na ne nejaka pojistka?koukal jsem na pojistky a vsechny jsou v poradku,popr. na jake ma byt pozici,pac nejsou pojistky znacene,jaka je na co.pomohl by treba planek.Je to 406 coupe rv.2000

[upravil dne 14/2/07 genzer]

Originally posted by genzer

Zdravim,netroubi me klakson,uz jsem je nasel,oba jsou zapojene,ale netroubi,neni na ne nejaka pojistka?koukal jsem na pojistky a vsechny jsou v poradku,popr. na jake ma byt pozici,pac nejsou pojistky znacene,jaka je na co.pomohl by treba planek.Je to 406 coupe rv.2000

[upravil dne 14/2/07 genzer]

Podla mojich informacii klakson nema samostatnu poistku, v manuali je poistka pre sirenu alarmu pod cislom 7 a je na 15 amperov.

Muze mi nekdo poradit,kde je tlacitko klaksonu u 406 coupe?vzdy jsem si myslel,ze je to na leve pačce,jak se stopusteji svetla,ale v nejake knizce o 406 jsem se docetl,ze se ma zmacknout stred na volantu,ale me proste nejde zmacknout,tak nevim:myslim

Původně zaslal: genzer

Muze mi nekdo poradit,kde je tlacitko klaksonu u 406 coupe?vzdy jsem si myslel,ze je to na leve pačce,jak se stopusteji svetla,ale v nejake knizce o 406 jsem se docetl,ze se ma zmacknout stred na volantu,ale me proste nejde zmacknout,tak nevim:myslim

Jakej máš ročník? :myslim:myslim

Jo a jakej tvar středu volantu? Jako novej model nebo jako starej?

[upravil dne 19/2/07 Dave_k]

to jsem si myslel taky,ale podle jinych indicii mam novy model,ale volant ze stareho typu a v tom bude zakopanej pes.ale aspon uz vim,kde hledat:potlesk

Máš tzv. tiché provedení, nezatroubí a nezatroubí.;)

Ta levá páčka jde zmáčknout, že? Asi tam má kontakt a ten by to chtělo využít.

jj,zmacknout jde,neni na ni ale nakresleny klaksonek,jako u stareho modelu,co jsem se docetl v manualu,je to na vyvolani posledni hlasove zpravy z navigace ,pac tu taky mam,ale stejne nemam to cd do navigace,tak ho asi vyuziju

Původně zaslal: genzer

to jsem si myslel taky,ale podle jinych indicii mam novy model,ale volant ze stareho typu a v tom bude zakopanej pes.ale aspon uz vim,kde hledat:potlesk

No podle palubky, volantu, středovýho panelu a airbagu spolujezdce máš starej model. :papa

mam takovouhle palubku,mam i budiky s kulatyma obrouckama,presne jako tady na te fotce,jen ten volant je jako na te prvni fotce

[upravil dne 20/2/07 genzer]

post-0-14109595292508_thumb.jpg

strucne a jasne,mam volant,jak je na prvnim obrazku,ale zbytek mam jak je na druhem obrazku

Tak to máš nějakej mezityp, nebo to někdo pěkně zbastlil. Pokud máš na levý páčce přepínání navigace jak píšeš tak klakson by měl být na volantu, ale měl by to být asi ten novější volant.:myslim:myslim

jenze ja jaksi zapomel dodat,ze je to dovoz z Francie a bylo to bouchly na levy kolo,to jsem vedel,kdyz jsem ho kupoval,i airbagy byli bouchly a to bude prave ono,ze tam je volant ze stareho modelu

Možná moje otázka bude mimo, ale: je v pořádku klakson jako takový? Zkoušel jsi samostatný klakson přes dva dráty třeba připojit na baterii? - jestli je ok. Nevím jak na 406, ale na své 106 jsem prolezl pojistky, páčku...abych zjistil, že nejde samotný klakson.

Původně zaslal: komisar

Původně zaslal: *jose_106*

Možná moje otázka bude mimo, ale: je v pořádku klakson jako takový? Zkoušel jsi samostatný klakson přes dva dráty třeba připojit na baterii? - jestli je ok. Nevím jak na 406, ale na své 106 jsem prolezl pojistky, páčku...abych zjistil, že nejde samotný klakson.

taky dobrý nápad mne u sedanu houkal jen jeden druhý ne

Jinak ještě na klaksonu je zezadu regulační šroub (nevím se to přesně jmenuje). Je zezadu a asi zalitý do nějakého gelu. Pokud by klakson nešel, stojí za to opatlat a zkusit šroubovákem otáčet, třeba se ještě chytí. Já jsem si takhle koupil klakson na vrakáči a pak rozchodil ten původní...