Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

blinkry na zrcátka...


Škof

Recommended Posts

Dikes za radu..vidíš to, blbého nakopni...horkovzduška no jasně!!! Teď to je možná ještě s předstihem, ale vzhledem k tomu že budu muset znovu lézt pod prah u dveří, napadlo mě si už natáhnout kablík do zrcátka na ten blinkr...ale odkud??:myslim. Tahat to z toho malého na boku mi připadá krkolomné, padž nevím jak se k němu zevnitř blatníku dostat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tobe nezbyva asi nic jineho, nez to napojit hned za jednotkou BSI, 16ti kontaktni zeleny konektor pozice 14 drat 286 (bezovy) to je prava postranni smerovka a pozice 15 drat cislo 285 (taky bezovy) to je leva postranni smerovka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem dneska byl v krame s elektrosoucastkama a videl jsem tam pekny supesvitivy LEDky, urceny predevsim pro \"automotive exterior lighting\", maji uhel rozptylu 70°, napajeni 2,6-3,5V 70mA a intenzitu 4000 mcd. Je to od Kingbright oznaceni L-7679C1SYC-H

Datasheet a tady je maji za 10.4Kc/ks

[upravil dne 21/2/07 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 let později...

Když jsem měl PL lamino blatníky s průduchem (pro pořádek: rozdíl vah v laku je s org nepatrný - takže výměna zpět mě nijak nebolela), tak jsem zapustil řadu diod do vyvrtaných děr na krytu zrcátka. Docela to ušlo, zbytek v tomto vláknu nastíněných možností je poměrně hnusný (vyloučil jsem úplně přidělání bočního blikače a zkoušel ty nalepovací) a působí levným dojmem... Na autě mě hodnocení \"docela to ujde\" nestačí, takže vše (především co se týče kastle) šlo při přehodnocení úprav do původního stavu... Rozhodně bych se do toho nepouštěl, kdybych neupravoval kastli, znám málo ošklivějších věcí než boční a na zrcátku blikač současně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

A co hovorite na toto ? mate s tym niekto skusenosti ? Skor ma zaujima ci tie zrkadla za nieco stoja, vyzeraju pekne a paci sa mi ze si mozete napojit tie biele led v tom spetaku napr na interier ked otvorite dvere - to bol len priklad ...

http://aukro.cz/m3-zrcatka-tuning-blikr-led-peugeot-405-406-i2213279075.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...