Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

stropní sítilna


jirkafous

Recommended Posts

Předpokládám, že se vyloupne celý šedivý komplet, ne jen osvětlení. Potřebuju se totiž ještě dostat ke konektorům infra - je tam asi nějaká oxidace. Spodní hrana na obrázku je vlastně čelní - u skla. Takže : kde páčit? Ani v knize \"Jak na to\" to není uvedeno. P 306 1,4 b, sedan, 1995

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyzkoušel jsem vypáčit to velké světlo v místě B - po delší námaze vypadlo jen sklo. Pod ním je žárovka, kterou jsem tedy vyměnil, ale žádné šroubky, a parabola nechce ven. Malé světlo na mapy jsem vypáčil v místě A - vypadlo celé. A v prostoru zase nebylo nic, co by umožnilo demontáž celého šedivého rámečku. A to jsem tam koukal zubařským zrcátkem a viděl jsem .... Prostě jsem to zatím nerozdělal.

[upravil dne 21.2.2007 jirkafous]

post-0-14109595294615_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem musel použít trošku větší násilí s použitím planžety. Chce to co nejtenčí ocelovou planžetu asi 25 mm širokou - já jsem koupil tenkou ocelovou špachtli a upravil na uvedenou šířku, zabrousil hrany a zasunul na pravé straně svítilny (na obrázku ve směru šipek) tak asi 2 cm hluboko a tak jsem ty dva plíšky, kterými svítilna drží, zatlačil a svítilnu dostal ven.

[upravil dne 27.2.2007 jirkafous]

post-0-14109595347653_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...