Sign in to follow this  
Followers 0
Harosh

Vibrace v pedálu???

7 posts in this topic

Zdar borci, nedělá Vám někomu váš pažout toto: Když nastartuju a pomalu se začnu rozjíždět, tak ve spojkovým pedálu to tak nepatrně zabrní. Dělá to jen při rozjezdu po nastartování, jinde ne e. Co to asi bude? Dělá vám to taky anebo mám něco v řiti? Dělá to už rok co ho mám a nemění to intenzitu s časem, tak to tak možná má být. Nevím. Díky

Auto??

Motor???

Doporučuju specifikovat

Hmmm, mohl by to možná dělat setrvačník, ale nechci Tě zbyxtečně plašit, určitě se ozve někdo povolanější

je to pocit, jako kdyby se třeba natlakovával nějakej posilovač, nebo tak něco. Trvá to asi 1 sec., ale jen po nastratování a rozjezdu.

Původně zaslal: Harosh

Zdar borci, nedělá Vám někomu váš pažout toto: Když nastartuju a pomalu se začnu rozjíždět, tak ve spojkovým pedálu to tak nepatrně zabrní. Dělá to jen při rozjezdu po nastartování, jinde ne e. Co to asi bude? Dělá vám to taky anebo mám něco v řiti? Dělá to už rok co ho mám a nemění to intenzitu s časem, tak to tak možná má být. Nevím. Díky

ktorý pedál myslíš? spojkový? no mne sa zd, že mi to robí podobne ale ja už mám najazdených 178 000km a odchádza už asi spojka.

Ozaj koľko km ste urobili do výmeny spojky? Napíšte viac.čaute:papa:papa

jo jo, zabrní to na spojce a mám najeto 105 000, ale spojku nepodezřívám, to by dělalo při každým rozjezdu, mě to dělá jen při prvním po nastartování.