Sign in to follow this  
Followers 0
radek462

Motorový olej do 1.4 benzín

10 posts in this topic

Ahoj,jaký máte vyzkoušený motorový olej do 1,4 benzín.Zkuste napsat počet km na nápln,cenu,spotřebu oleje,značku.Čus Radek

Sorry za OT ale mám taký malý dotaz: budem mať teraz prvú servisnú prehliadku (pri 30.000, teraz mám 27.800) a zaujímalo by ma, či si môžem olej priniesť vlastný, pretože sa mi nechce dávať nehorázne sumy za ich ORIGO značkový Shell, ktorý ja kúpim za tretinovú cenu ?!!??...

ja myslim,že ano kolega bol na serv.prehliadku v Seate a doniesol si vlastný oil,ale najprv sa dohodol so servisným technikom.

...když se dohodnu předem, tak si můžu donést co chci (musí to splňovat parametry a na faktuře i v servisce je poznámka, že jsem si to donesl sám a neručí za náplně a jimi způsobené škody a bla, bla, bla...)

Ale jde to...

Původně zaslal: Cinicman

Sorry za OT ale mám taký malý dotaz: budem mať teraz prvú servisnú prehliadku (pri 30.000, teraz mám 27.800) a zaujímalo by ma, či si môžem olej priniesť vlastný, pretože sa mi nechce dávať nehorázne sumy za ich ORIGO značkový Shell, ktorý ja kúpim za tretinovú cenu ?!!??...

Oriho je total a dobře vědi, proč do neového motoru nelejou kdejakou vazelínu, když je to v záruce.

Původně zaslal: vectorOriho je total a dobře vědi, proč do neového motoru nelejou kdejakou vazelínu, když je to v záruce.

Veď hej, ja do toho žiaden Lidl-olej dávať nechcem... ide len o to, že mám známeho, ktorý dováža oleje a vie mi ich dať za dosť dobré ceny, takže preto... asi zavolám do servisu a skúsim sa dohodnúť... dúfam že sa bude dať dohodnúť... :roker

Tak už mám olejík doma. Je to Total Quartz 7000 SAE 10w40, 5L (taký dávajú aj v Peugeote...) a mám ho za 950,-Sk... :papa

V servise ma prekvapili, vraj nie je problém, keď si prinesiem olej, ktorý spĺňa normu... :super

[upravil dne 2/22/2007 Cinicman]