Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

vyřazení vozidla z evidence


Ráďa

Recommended Posts

Všechno asi dost těžko, spíš jen malý zlomek. Kór z toho co se tam běžně odevzdává, z toho nebývá použitelné vůbec nic. Zbytek se roztřídí na kovy, plasty atd - na rozdíl od dementů, co rozeberou pixlu někde doma, a skla a sedačky vyházej do lesa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pěkně jste to napsali,ale zkusím to ještě jednou:Jde mi o to,jestli můžu já vyřadit vozidlo na základě odhlášky na mě nebo ho musím napřed na sebe přepsata teprve pak odhlásit.Doklad o ek.likvidaci neřešte ten jsem sehnal za 500,-.Chci z toho vybrat motor s převodovkou a zbytek jim tam zavezu.Kdybych tam dovezl kastli s motorem je potvrzení zadarmo.Tak že do lesa opravdu nic vyhazovat NEDUDU!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud už máš doklad o likvidaci, tak je odhláška zbytečná, to už jsem ti jednou psal. Nech si dát od toho původního majitele plnou moc, dojdi tam s tím potvrzením, nech to vyřadit a techničák s tím zapsaným vyřazením mu vrať, ať má dušička pokoj. Nevím, co furt řešíš s nějakou odhláškou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Všechno asi dost těžko, spíš jen malý zlomek. Kór z toho co se tam běžně odevzdává, z toho nebývá použitelné vůbec nic. Zbytek se roztřídí na kovy, plasty atd - na rozdíl od dementů, co rozeberou pixlu někde doma, a skla a sedačky vyházej do lesa.

žeby to byl malý zlomek se mi nějak nezdá:kola, nápravy, plechy, světla, motor, skla, atd......

na rozdíl od dementů, co rozeberou pixlu někde doma, a skla a sedačky vyházej do lesa.

skoro stejnou paseku dělá člověk který netřídí odpad! :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, jasně, že se ale těch jmenovaných věcí z těch vraků fakt prodá. Kdybys aspoň měl vzdálené tušení, o čem vůbec píšeš. I vrakoviště toho z těch věcí, co jsi vyjmenoval, většinu vyhází, natož pak sběrna! Ale to se těžko vysvětluje někomu, kdo to nikdy nedělal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, a kolik se toho rozprodá z těch škodovek? Prd... tam i práce na vymontování něčeho většinou přesáhne hodnotu toho dílu.

Jinak už jsem se také setkal se střelci, co si někde pronajali pozemek, natahali tam 50 vraků z Anglie atd, vysápali z toho jen pár nejzajímavějších věcí (airbagy apod., diesel motory, převodovky), zbytek tam vesele nechali ležet a zdejchli se. Majiteli pozemku tak zbyla akorát hromada nebezpečnýho odpadu, a měl dost velkej (hlavně drahej) problém to zlikvidovat... to jen tak k tomu, co se prodává a neprodává.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To spíš přesně naopak, měli velice dobře spočítáno, co se vyplatí a co ne, na rozdíl od naivních názorů z diskuzí. Ale kdo nedělal, nepochopí... Ten, kdo s díly měl kdy co aspoň trochu do činění, se pozná velmi dobře, podle toho že ví, jaké díly jsou skutečně cenné, a co je jen otravný odpad - k víceméně stejnému poznání totiž dojde každý, kdo se do toho pustí, a umí aspoň trochu používat hlavu (a kdo ne, tomu zbyde jen to smetiště).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám opačnej problém. Mám vyhlídlý odstavený auto bez značek, ale v poměrně dobrym stavu. Dal bych tam lístek, že to kdyžtak koupim. Ale vůbec netušim, jak to legálně papírově dostat zpátky do provozu.

Pokud jsou značky v depozitu, tak OK, dát to do kupy, udělat technickou, přihlásit a tradá.

Ale co když třeba majitel umře a pozůstalí to ponechají osudu, třeba už ani nedohledají papíry, apod.?

Má někdo nějaký nápad? Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Operator

Původně zaslal: Vvitty

2operator : co je to za auto, ze te tak laka neco takoveho resit? pokud to neni nejakej \"zajimavej\" kousek, tak se to ani neoplati resit.

Mazda Xedos 6 :mrk

Můžeš zjistit VIN vozidla a dát jej do evidence pojišťoven, zdali je vozidlo pojištění a podle toho poznáš, co a jak:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Původně zaslal: Operator

Původně zaslal: Vvitty

2operator : co je to za auto, ze te tak laka neco takoveho resit? pokud to neni nejakej \"zajimavej\" kousek, tak se to ani neoplati resit.

Mazda Xedos 6 :mrk

Můžeš zjistit VIN vozidla a dát jej do evidence pojišťoven, zdali je vozidlo pojištění a podle toho poznáš, co a jak:myslim

Až zase pojedu kolem, tak tam šoupnu lístek a uvidíme, jestli se někdo ozve. Ale jelikož to tam stojí už tak 5 let :roll , tak to jednak bude asi pěknej krumpl a hodně práce na tom, ale spíš pochybuju, že si toho lístku majitel vůbec všimne. Ale co, za zkoušku nic nedám.. :D

:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...