Michal.B

Michelin nebo Dunlop

18 posts in this topic

Pokud de o kvalitu a poměr ceny vzhledem ke kvalitě a výdrži, tak Michelinky! Na Primacy slyším jen chválu. :super

[upravil dne 13.2.07 Ferin007]

Při koupi auta tam byli ty Micheliny,sice byli už skoro sjete ale drželi na cestě jak prase,což se o zimakach říct neda:D

Sp 01 jsou jiz starsi vzorek a ja na 406 s nima nebyl spokojeny , pote jsem koupil P6 a max spokojenost ,pokud vybiras mezi Primaci a SP01 tak Primaci

Na své 406 mám Michelin Energy letní a jsem plně spokojen. Už je tam mám od koupi vozidla (2002) a jsou pohodě.:super

Jo jo Michelin Energy a také spokojenost....

Pokud někdo chce magnety na asfalt, Nokian...sice je měkčí a vydrží od nějakou tisícovku km méně, ale přidavaj do nich snad lepidlo na asfalt:super

Jinak dle Tvého výběru bych šel do Michelin....

s michelin mám dobré skušnosti ted mam dunlop a zdají se být taky dobrý asi jsou trošku měkčí ale to asi závisí na konkrétním typu

mam letne micheliny piloty a max spokojnost, o SP sportoch som ale tiez pocul vela dobreho tak teraz ti asi neporadim :myslim

taky se teď rozhoduji jakou značku si koupím. Co jsem se díval na net tak všude vyhrávají micheliny a bridgestony... Micheliny Primacy stojí ale balík - jsou to jedny z nejdražších pneu...

Ale asi je koupím. Na pneu a brzdách se nemá šetřit! Zvlášť když máte pod kapotou V6tku ;)

to @re: je pravda , že dunlopy jsou levnější :) , ale mít pod kapotou šestihrnek a využívajícího , kdo ví :myslim.

(ten typ dunlopek už je delší dobu na trhu :aut).

Ja jsem koupil auto s Micheliny energy a moc spokojenej nejsem.Je pravda,ze drzi jak cert ale jsou tak nehorazne hlucne....:grr.Zimaky mam Good Year ultra grip 7 a ty jsou tak o polovinu min hlucnejsi a drzi uplne stejne:superTaky me ceka koupe letnich a sam nevim co vzit.Premyslim o Bridgestone,Good Year a nebo Dunlop.

Když měníš za zimní a pak zase za letní, musíš pohlídat kde to kolo bylo (hlavně směr otáčení), když jej přehodíš, pak se stává že jsou hlučné. :myslim:super:myslim

Původně zaslal: @re

taky se teď rozhoduji jakou značku si koupím. Co jsem se díval na net tak všude vyhrávají micheliny a bridgestony... Micheliny Primacy stojí ale balík - jsou to jedny z nejdražších pneu...

Ale asi je koupím. Na pneu a brzdách se nemá šetřit! Zvlášť když máte pod kapotou V6tku ;)

Když už micheliny, tak Pilot sport 2, ty se právě umísťují v testech na špičce. Ted jsem právě váhal mezi nima a Bridgestonama potenza 50. Nakonec jsem vybral bridgestony 225/45/17, hold cena taky rozhoduje i když jsou micheliny na suchu o malinko lepší.

Původně zaslal: Ajdamek

Původně zaslal: @re

Když už micheliny, tak Pilot sport 2, ty se právě umísťují v testech na špičce. Ted jsem právě váhal mezi nima a Bridgestonama potenza 50. Nakonec jsem vybral bridgestony 225/45/17, hold cena taky rozhoduje i když jsou micheliny na suchu o malinko lepší.

Určitě! Cena je vždy \"až\" na prvním místě :) Mám ale taky dilema proto, protože mám dvě nové micheliny primacy a potřebuji k nim ještě dvě. A mám obavy, že když k nim dám bridgestony, že to může dělat paseku... Jinak bych asi taky šel do bridgestonu... u 215/55 r16 co tam zatím mám je rozdíl na jedné pneu víc než 1.000kč a to je dost.