Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Doplnění palubního počítače


JohnyLee

Recommended Posts

Původně zaslal: zafon

tak jsem se právě dočetl o pár článků výš, že máš typ číslo 3 s kapličkou, to by mělo být to co sháním. prosimtě je na zadní straně napsané PPT40. Z jakého roku auta to je, protože když by to bylo z auta, který neměl multiplex bylo by mi to k ničemu :(

Je to tam napsané PPT40 pošlu ti foto jinak telefon 608824337:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Leška

Původně zaslal: zafon

tak jsem se právě dočetl o pár článků výš, že máš typ číslo 3 s kapličkou, to by mělo být to co sháním. prosimtě je na zadní straně napsané PPT40. Z jakého roku auta to je, protože když by to bylo z auta, který neměl multiplex bylo by mi to k ničemu :(

Je to tam napsané PPT40 pošlu ti foto jinak telefon 608824337:potlesk

Pošli mi tvou imeilovou adresu na to foto!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

takže ze všeho výše uvedeného dedukuji: Pro zprovoznění palubního počítače je potřeba, aby auto mělo multiplexovou jednotku BSI (asi všechy verze kolem roku 2002 a mladší). Display typ C, kterým nahradíme typ B (nebo A). Předpokládám, že minimálně typ B a C mají stejné konektory a stačí je jen prohodit. Pak by mělo stačit připojit BSI na diagnostiku a povolit palubní počítač.

Je to vše? Podařilo se to někomu?

Díky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo na páčku jsem zapoměl... . Vzhledem k tomu, že bych musel vyměňovat celý blok pod volantem se všemi páčkami (COM2000 - stejný je i v 307 a v nějakých citroenech), raději tlačítko umístím někam jinam nebo upravim tu páčku.

Ještě k těm displays. V manuálu je typ B třířádkový a typ C ještě nabušenější (asi i na navigaci)..., prostě display použitelný na PC musí mít minimálně 3 řádky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Max nevím nemám zkušenost :nevim ale rozhodně bych chtěl sehnat displej a vyzkoušet to jelikož tam mám displej B (zpbrazuje hlášky o dveřích) tak bych to chtěl prohodit a aktivovat tady v Prostějově je jeden borce který tomu celkem slušně rozumí a s Peugeoty má zkušenosti :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem se ptal na oficiální možnost doplnění palubního počítače ve svém servisu a bylo mi řečeno, že no problemo, cena cca 12 - 15 tisíc... To je jiná... Ježto mám auto v záruce, je to jediná schůdná varianta... Nicméně mi to za to nestojí, kalkulačka za stovku to jistí...:D

Ale pokud by někdo nemohl bez počíku vydržet, klidně se ptejte, dám Vám kontakt na servis... Mimochodem - prošel jsem s naší 307 tři servisní střediska s problémem na přední nápravě, cca všude za 6.000,- a problém nevyřešen... Co jsem se přestěhoval, začal jsem jezdit do spádového servisu a ejhle - při výměně pneumatik mi technik oznámil (ani jsem mu neříkal, že s tím něco je), že na předku je to a to, pokud budu mít zájem, že to rádi opraví, domluvte si hodinu a den, jasně, mi to zvládnem, cena 2.500,-, je pane, on to technik zvládnul rychleji, nechte mi tady 2.000,-, děkujeme, přijďte zas... :papa Luxusní služby, luxusní kvalita, luxusní přístup... Jezdím tam jednou za půl roku s 206-kou a už od dveří mi zdraví jménem... Sorry, že jsem se tak rozepsal, to patří do jiného tématu, ale jsem pln dojmů, včera jsem tam byl na otočku s 307, opravili ten předek, cola, kafe, televize, dvě hodinky - pohoda - tady máte klíčky... Až se mi příště někdo zeptá, jestli si koupím další Pažitku tak řeknu: jasně... Občas se na tom něco vymlátí, ale když já tak rád jezdím na servis...:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: KoNG

No ta váměna mě taky zajímá mám 1.4HDi z roku 2005 ... jinak taktéž zvažuji nákup Sony autorádia redukce ovládání pod volant jelikož jsem zjsitil že když se koupí redukce i s displejem takm bych přišel o možnost zapojit CD changer a to by byla přeci jenom škoda :)

No takže radio je vyměněné včetně redukce teď se budu věnovat Palubnímu Pc neví někdo jestli se dá napasovat siplej z P307 na P206 ? Mám možnost jeden sehnat tak by mě to zajímalo jesti bych nemusel nějak extremně někde něco řezat upravovat atd. Neví někdo ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

som sa pytal dnes v peugeote bratislava ked chcem doplnit palubny pc, a oni ze to by nebolo legalne a nemozu take nieco robit, lebo to neni schvalene konkretne pre toto vozidlo, no netrafil by vas slak?? A to iste mi povedali aj k pneumatikam a ich rozmerom, sirsie ako 195 ani o milimeter , :( niekedy mam sto chuti si zanadavat ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no dnes som vymienal ziarovku na zapalovaci co ho osvetluje na peugeot 206, no strasna robota :( ale uz svieti aj ked to bola papracka. Este by ma zaujimalo ci nema byt v tme podsvietene aj kolecko ktorym sa nastavuje sila osvietenia budikov ( tachometra .. ) lebo to mi nesvieti v tme, a zda sa mi ze tam ani ziadna ziarovka nejde ked som pozeral zvnutra. Takisto hned vedla airbag pass co je , klucom sa vypinaju airbagy, to by tiez nemalo byt podsvietene ? nevite?? Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...