Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Foto 195/45/16 na P405


M.a.R.i

Recommended Posts

Na léto používám pneu 205/55/16,ale vzadu mi kola při větším zhoupnutí nebo zatížení skrtají o zadní nárazník. Tak uvažuji o jiném rozměru. Když sem kupoval 16\"ALU tak sem byl rozhodnutej,že půjdu do 195/45/16,ale bylo mi to vymluveno,že prej by to vypadalo děsně a auto by bylo moc tvrdý. Tak Vás prosím o zaslání fota na mejl nebo zveřejnení tady, jak vypadaá 405 sedan na 16\" o rozměrech 195/45/16, 205/45/16, 205/40/16 atd. Případně se podělte se svými zkušenostmi co se týče rozměrů pneu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toho se přávě bojím, co se týče pneu 205/55/16 co používám,tak na naše silnice je to super, jenže sou to prostě moc velký balony a při zhopnutí mi mlátí do zadního nárazníku a to mám auto dost vysoko:(. Když jedu ve třech,tak na větších hupech musím dost brzdit a vyhejbat se každý díře, jednou když sem jel ve 4 a kufr narvanej k prasknutí,tak sem jel max 30km/h a to byla cesta dlouha 50km :nevim. Nemluvě o tom,že vepředu při plným rejdu my to hezky pálí krycí plast za kolem. Proto uvažuju o nějakejch menších balonech.

P.S. To že mám auto dost vysoko na avataru není vidět,neboť bylo dost naložené ;)

[upravil dne 17.2.2007 M.a.R.i]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: M.a.R.i

Toho se přávě bojím, co se týče pneu 205/55/16 co používám,tak na naše silnice je to super, jenže sou to prostě moc velký balony a při zhopnutí mi mlátí do zadního nárazníku a to mám auto dost vysoko:(. Když jedu ve třech,tak na větších hupech musím dost brzdit a vyhejbat se každý díře, jednou když sem jel ve 4 a kufr narvanej k prasknutí,tak sem jel max 30km/h a to byla cesta dlouha 50km :nevim. Nemluvě o tom,že vepředu při plným rejdu my to hezky pálí krycí plast za kolem. Proto uvažuju o nějakejch menších balonech.

:xvul ehm tyhle pneu patri na 605tku, myslis ze je to to prave orechove pro o dost mensi 405tku ? :)

P.S. To že mám auto dost vysoko na avataru není vidět,neboť bylo dost naložené ;)

[upravil dne 17.2.2007 M.a.R.i]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...