Sign in to follow this  
Followers 0
M.a.R.i

Foto 195/45/16 na P405

14 posts in this topic

Na léto používám pneu 205/55/16,ale vzadu mi kola při větším zhoupnutí nebo zatížení skrtají o zadní nárazník. Tak uvažuji o jiném rozměru. Když sem kupoval 16\"ALU tak sem byl rozhodnutej,že půjdu do 195/45/16,ale bylo mi to vymluveno,že prej by to vypadalo děsně a auto by bylo moc tvrdý. Tak Vás prosím o zaslání fota na mejl nebo zveřejnení tady, jak vypadaá 405 sedan na 16\" o rozměrech 195/45/16, 205/45/16, 205/40/16 atd. Případně se podělte se svými zkušenostmi co se týče rozměrů pneu.

Super, díky. Neměl by si ještě detailnější foto tich 195/45/16? To auto je snížený nebo originál? Myslel sem,že ty kola budou vypadat menší ale ve skutečnosti je to opak.

M.a.R.i.

Myslíš na naše český silnice?

Nechci ti kazit náladu, ale myslím si, že čím budeš mít nižší pneu, tím by to mohlo disk víc bolet při průjezdu nějakou tou jámou...

Souhlasím s Marcelem, měl jsem kdysi na jinym autě 195/50/15 a projel jsem s nima stejnou díru (nebyla moc hluboká a uhejbal jsem náklaďáku) jako na plecháčích (165/70/13) a hned mělo jedno kolo zevnitř plochu. :(

Toho se přávě bojím, co se týče pneu 205/55/16 co používám,tak na naše silnice je to super, jenže sou to prostě moc velký balony a při zhopnutí mi mlátí do zadního nárazníku a to mám auto dost vysoko:(. Když jedu ve třech,tak na větších hupech musím dost brzdit a vyhejbat se každý díře, jednou když sem jel ve 4 a kufr narvanej k prasknutí,tak sem jel max 30km/h a to byla cesta dlouha 50km :nevim. Nemluvě o tom,že vepředu při plným rejdu my to hezky pálí krycí plast za kolem. Proto uvažuju o nějakejch menších balonech.

P.S. To že mám auto dost vysoko na avataru není vidět,neboť bylo dost naložené ;)

[upravil dne 17.2.2007 M.a.R.i]

Původně zaslal: Vertex

To jsou ale míčka, ne?

No jasný .... a? Myslíš, že to jako na jinou 405 nepůjde?? Jenom je trošku vyšší, ale to vyřeší jinejma tlumičema, kdyby chtěl být perfekcionista ... :aut

Původně zaslal: M.a.R.i

Toho se přávě bojím, co se týče pneu 205/55/16 co používám,tak na naše silnice je to super, jenže sou to prostě moc velký balony a při zhopnutí mi mlátí do zadního nárazníku a to mám auto dost vysoko:(. Když jedu ve třech,tak na větších hupech musím dost brzdit a vyhejbat se každý díře, jednou když sem jel ve 4 a kufr narvanej k prasknutí,tak sem jel max 30km/h a to byla cesta dlouha 50km :nevim. Nemluvě o tom,že vepředu při plným rejdu my to hezky pálí krycí plast za kolem. Proto uvažuju o nějakejch menších balonech.

:xvul ehm tyhle pneu patri na 605tku, myslis ze je to to prave orechove pro o dost mensi 405tku ? :)

P.S. To že mám auto dost vysoko na avataru není vidět,neboť bylo dost naložené ;)

[upravil dne 17.2.2007 M.a.R.i]