Sign in to follow this  
Followers 0
Guest Jarda

Světla

5 posts in this topic

Ráno odešla žárovka v předním světlometu(H4),při výměně jsem zjistil,že druhé světlo má uplně jinou patici H4:myslim,je to možné?Prý se montovaly dva druhy uchycení H čtyřek.Poraďte prosím,žil jsem v přesvědčení,že uchycení H4 je jen jedno.

Dík Jarda

Jo kámoš řešil něco podobnýho, ale on měl v 205 1,1i 1993 ještě starý lampy žárovkový, žádná H4:D (já v 205 1,1i 1990 už H4) Tak je vyměnil za jiný s H4, dal do toho žárovky od STARLINE H4 Superwhite a rozdíl je neskutečnej..

jo, taky jsem měl v jednom světle R2 patici - naštěstí jsem to světlo decentně nabořil, tak jsem sehnal za 500,- Kč novou parabolu H4.

Jinak, žárovky po 50 tkm svítějí jinak než nové :)

P.S.: ty stará světla se dávaly do Pegin tak okolo roku 1983 :)

Původně zaslal: vix

jo, taky jsem měl v jednom světle R2 patici - naštěstí jsem to světlo decentně nabořil, tak jsem sehnal za 500,- Kč novou parabolu H4.

Jinak, žárovky po 50 tkm svítějí jinak než nové :)

P.S.: ty stará světla se dávaly do Pegin tak okolo roku 1983 :)

No obyčejná žárovka a H4 ať nová nebo stará rozdíl je a podstatnej:)

No jo, 1983, ale je mi divný 1993 (!) To už tam proboha neměly co dělat (nebo je tam nějakej německej fachman dal kvůli úspoře pár Euro třeba po nějaký městský strkačče)

já sjem si jenou koupil druhé světlo na vrakáči a doma jsem zjistil, že je tam jiná patice na žárovku a ta patice mi nepasovala na konektor. naštěstí mi to světlo vzal zpět.