Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Startovani kodem


Berkoff

Recommended Posts

Cau lidi, mam p406 2.0 16V, a dostal jsem k nemu cosi, co by snad melo byt na startovani, nebo na imobilizer, neco podobnyho jsem videl u BMW, je to takova jak rika ma pritalka \"kalkulacka\", s dvema diodama, a konektorem, jen co prijdu na to jak, hodim sem foto.

Mate nekdo skusenost?:roker

[upravil dne 11/2/07 Berkoff]

[upravil dne 11/2/07 Berkoff]

[upravil dne 11/2/07 Berkoff]

[upravil dne 11/2/07 Berkoff]

post-0-14109595270854_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože když to tam dáš a budeš muset pokaždé zadávat kód, tak je to pěkná otrava. Já bych to tam nedával - leda že parkuješ na ulici a opravdu potřebuješ ochranu proti zlodějům.

Ale pokud ten kód nevíš, tak je těžko ho zjistit, takže stejně nic.

[upravil dne 11.2.2007 P607Olda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jedina moznost po pripojeni te klavesnice kdyz pak neznas kod, je vypajet pamet EEprom z ridici jednotky motoru a prehrat kus pameti novou sekvenci, ktera se da najit i tady na klubu, ale nestoji to za tu praci = NEPRIPOJOVAT pokud chces mit auto pojizdne. Radsi investuj do univerzalniho imobilizeru a namontuj tam ten, pokud chces nejake zabezpeceni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ked Ti to jazdi aj bez toho, tak ho skutocne nechaj tak, pripadne si ho zaloz niekde na policku, mne to funguje, je tosice trocha otrava, ale da sa na to zvyknut, ak by som to nemal, tak urcite neronim slzy. Nastastie nase auticka nie su \"v kurze\" zlodejov (aspon to moje... si myslim...kto by kradol 10 rocnu kravu?...).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Yantschi

Ked Ti to jazdi aj bez toho, tak ho skutocne nechaj tak, pripadne si ho zaloz niekde na policku, mne to funguje, je tosice trocha otrava, ale da sa na to zvyknut, ak by som to nemal, tak urcite neronim slzy. Nastastie nase auticka nie su \"v kurze\" zlodejov (aspon to moje... si myslim...kto by kradol 10 rocnu kravu?...).

navic s LPG :) taky se tim utesuju, ze 406ky nejsou moc v kurzu zloedeju, myslim ze absolutne vedou oktavie a fabie, pripadne jine vozy z koncernu VW ( uz jen proto ze sehnat paklic na jejich zamky a nasledne otevrit je snadne ) Peugeoti se asi kradou nejvic 307cky v HDicku

Jo a zadavani kodu immo neni nic hroznyho, delam to uz automaticky, kdyz sednu do ciziho auta, tak se vetsinou divim, ze pod volantem neni klavesnice :D

BTW koukam ze mame stejnou spotrebu LPG :D

[upravil dne 12/2/07 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za rady, stejne to tam flaknu, ani ne kuli zlodejum, ale spise, a to nejspise protoze dyz to mam, tak at to funguje :) vono to pujde urcite i disablnout, kazdopadne, mam slibeno od pana z peugeota ze se na to koukne, jak a co to tam mam za hajzla :)

ted este potrebuju par rad, ale nevim jesi mam pokracovat v tomhle vlakne, nebo zalozit nove :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BTW koukam ze mame stejnou spotrebu LPG :D

[upravil dne 12/2/07 Ferry]

Ano Ferry, vypada to tak ze mame rovnaku spotrebu, az na to, ze ja mam Break-a, zatial som to nesetril a slapal na to, LPG mam iba od januara a pevne verim, ze spotreba klesne po vymene rozvodov, oleja, filtra a tak, ale aj tak je radost tankovat za polovicnu cenu... ale to je debata na ine vlakno, sorry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Originally posted by Pinďa

Já tam ten kódovač měl, ale nalomil se asi jeden (nebo více) drátek a já jsem nebyl scopen nastartovat. :grr

Tak jsem to vyhodil. :(

A jezdím bez toho.:super

Mne to taktiez zlobilo, tak som to rozobral, boli potrhane droty, pospajal som to a uz to facha.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...