Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

hučení za jízdy......


LUMP

Recommended Posts

dobrý večer...

Prosím.o radu již mnohokrát prodiskutované téma ...vrčení.hučení, ( jako když drnčí ozubené kolo):roll z přední části od motoru...

drnčivý ,hučící zvuk který se táhné odněkud zepředu,

při levotočivé zatáčce zcela přestane jen mírné naklonění karoserie a klid .přehušuje to i rádio., nejvíce to až rezonuje při 50- 80km rychlosti pak ustává.. nemá vliv zda mám zařazeno či nikoli,:roll:roll při jizdě rovně a zatáčení doprava hučí stejně. Z kopce bez motoru to hučí taky.Mám náhon 4x4 měl jsem rezavé ložisko na kardanu- myslel jsem ,že to jde odtud,, ale bohužel po výměně mě to znovu potkalo,ložisko na levém kole u řidiče jsem měnil na podzim, . co dál mám podniknou,?? na co kouknout?? děkuji za radu Mates

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

A pokud to bude poloosa, vyměníš ji komplet i s homokineťákem. Já osobně bych to viděl na pravou poloosu (nakloníš auto na pravou stranu do levotočivé zatáčky- zatížíš ji a hučení ustane).

:roker

:roker a kolik to tak koštuje?? máš zlušenost?,?:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ktora polos to bude, radsej netipujem, lebo sa to niekedy zistuje tazko (laikovi). Ale raz, ked som mal problem s polosou na 309, to videl technik v servise asi 2000km predtym, ako sa zacali prejavovat nejake zvuky ci vibracie a hned mi povedal, ze tato polos je opotrebovana...

Skus si pozriet este toto:

[upravil dne 12/2/2007 durino81]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: GUT

s tím kloubem to poznaš že při pozjezdech to muže vybrovat a mně tam i praskalo takovej zvuk jako kdyby ti do podvozku někdo bouchnul kladivem

to jsem si taky všiml někdy při rozjezdu a zatáčím cítím vibrace mírné, přikládal,jsem to čepu na řízení..??,!! to bude asi toho více jak to čtu:bojim podívám na to .. dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: durino81

Ktora polos to bude, radsej netipujem, lebo sa to niekedy zistuje tazko (laikovi). Raz, ked som mal problem s polosou na 309, to videl technik v servise asi 2000km predtym, ako sa zacali prejavovat nejake zvuky ci vibracie a hned mi povedal, ze tato polos je opotrebovana...

Skus si pozriet este toto:

ten zvuk se mi nerozezněl asi už šli spát..

ale děkuji za odp. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahojte ,, vyměnil jsem ložisko na pravém kole ,jak jste mi poradili,, n

a zrovna jsem vyměnil i spodní čep na ramenu..

celé nás to přrišlo při vlastní demontáži a montáži na 1200kč..

to jsem rád .. měl jsem venku i polosu, i ten klou homokinetický vše jsem vyčistil a rádně promazal.. ...... děkuji za spolupráci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...