Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zarovky obrysove vymena zadni


lampa

Recommended Posts

tady jsem to nasel(), nasel jsem to i v pricurce, ale za boha to nemuzu pochopit jak se to dela, ja tam zadne vyriznute nemam pod drzadlem tam nic neni, nebo tam musim oddelat cely ten tapicirung co tam je ? to je snad jedine co me napada.

auto je peugeot 406 break, novy model rv 2001

diky

[upravil dne lampa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera som to tiež riešil.Treba odskrutkovať držadlo,vybrať umelohmotné cvočky čo držia tapacírung (tie s menšou hlavičkou,je ich tuším 6 ks ),opatrne dať dolu tapacír smerom do kufra,aby sa nepoškodil záves v hornej časti okna aďalej postupovať podľa spomínanej príručky.

Pretože cvočky sa zle vyberajú,urobil som si vidličku na ich demontáž.Pásové železo šírky 2cm,hrúbky 2mm a dlhé cca 20cm.Na jednom konci vypílený otvor vo tvare \"V\".Širšia strana má 1.5cm,užšia 0.5cm a hľbka je 1.5cm.Niečo ako druhá strana klasického otvárača na pivné flašky.Hrany trochu obrúsiť,zaobliť a mám prípravok na vyberanie cuplíkov rôznych priemerov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem to řešil. Pokud nejsou nástroje, tak oddělat celý tapecírung jak je psáno výše, ale pokud máš dostatečně dlouhý a tenký trubkový klíč, tak by to mohlo jít tak, že se oddělají jenom ty dvě umělohmotné krytky nad matkami a světlo se odšroubuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...