Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Voda v benzíne ?


mmpc

Recommended Posts

Zdravim vsetkych, chcem sa spytat ako sa prejavuje voda v benzíne? Mam take podozrenie, ci nemam vodu v nadrzi. Niekedy mi motor na volnobehu akoby zakucka zatrase a skape. A dost sa pari z vyfuku. Da sa to nejko odstranit? napr. pripravky do benzinu? funguje to? dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kazdopadne, na slovensku bych jezdit nechtel :super jinak muze to byt benzinem a jestli ti to zacalo delat od te doby, tak si radsi nech vzdy vystavit svrzenku protoze tyhle hypermarkety maj kolikrat fakt benzinmax. tak do sekacky :grr jinak na shellce prodavaj aditivum do benzinu snizuje kourivost , odsranuje vodu z palivoveho systemu, a dalsi dobry veci ja to pouzival 3x za sebou sice to trochu vic zere kdyz to tam mas ale potom to je krasa :super zkuz to u nas to stoji asi 50Kc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jogin

Kazdopadne, na slovensku bych jezdit nechtel :super jinak muze to byt benzinem a jestli ti to zacalo delat od te doby, tak si radsi nech vzdy vystavit svrzenku protoze tyhle hypermarkety maj kolikrat fakt benzinmax. tak do sekacky :grr jinak na shellce prodavaj aditivum do benzinu snizuje kourivost , odsranuje vodu z palivoveho systemu, a dalsi dobry veci ja to pouzival 3x za sebou sice to trochu vic zere kdyz to tam mas ale potom to je krasa :super zkuz to u nas to stoji asi 50Kc

:Dtu tvoju prvu vetu som nepochopil.nie si natvrdly?

myslis ze benzin moze byt blbi len u hypermarketovych benziniek?tak to vies potom o cerpackas velke ho...

minuleho alebo pred dvomi rokmi neviem presne kedy,som cital ze podla testov na vychode vysla najhorsie kvalitou shell.

osobne tankujem na UA a v zivote som nemal problem.a to si myslim,ze uz ked hned za hranicou je benzin v pohode tak u nas je lepsi urcite.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mmpc

Momentalne mame v HM Tesco v Ziline benzin za 31,60 SK/l, a zda sa mi ze odvtedy to nejak zacalo blbnut. Mozno sa mylim, nechcem im ukrivdit. Inak je u nas benzin po 44,90 SK

A pomoze to aditivum alebo co to je?

kup si oktanomer,nacerpaj do bandasky a doma si to zlej cez lievik ktory ma sito co neprepusti vodu.voda ostane na site a benzin prejde.uvidis ci je tam voda.podla mna nie.skor to je mixovane s niecim inym alebo nema kvalitu aku ma mat.skus s tym oktanomerom zmerat oktany.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefsv

Původně zaslal: Jogin

Kazdopadne, na slovensku bych jezdit nechtel :super jinak muze to byt benzinem a jestli ti to zacalo delat od te doby, tak si radsi nech vzdy vystavit svrzenku protoze tyhle hypermarkety maj kolikrat fakt benzinmax. tak do sekacky :grr jinak na shellce prodavaj aditivum do benzinu snizuje kourivost , odsranuje vodu z palivoveho systemu, a dalsi dobry veci ja to pouzival 3x za sebou sice to trochu vic zere kdyz to tam mas ale potom to je krasa :super zkuz to u nas to stoji asi 50Kc

:Dtu tvoju prvu vetu som nepochopil.nie si natvrdly?

myslis ze benzin moze byt blbi len u hypermarketovych benziniek?tak to vies potom o cerpackas velke ho...

minuleho alebo pred dvomi rokmi neviem presne kedy,som cital ze podla testov na vychode vysla najhorsie kvalitou shell.

osobne tankujem na UA a v zivote som nemal problem.a to si myslim,ze uz ked hned za hranicou je benzin v pohode tak u nas je lepsi urcite.

Myslel sem tim ze na slovensku je drahej benzin :D , jinak me vubec nebere ze vym o benzinkach hovno , ale spis me bere to ze sem 3x natankoval u hyper teska v Hradci kRalove a za 1. Auto prestalo jit do otacek, 2. to netahlo ani nejelo, natankoval sem na shellce a krasa, jinak jeste hned po tom co to zacalo delat z ty benzinky u HPT tak sem mel asi mesic vymenej palivovi filtr a kdyz sme to rozdelali byl docela zasranej tak sem si koupil novej a od ty doby netankuju jinde nez na shell, nebo OMW! Na slovensku to muze bejt jiny ale tady v hradci to je tak! Jinak na shellu stoji 95 natural 25.90kc/1l

Jeste abch upresnil cena na takovyhlech benzinkach, ktera je kolikrat az o 1Kc na litr levnejsi je proto ze tam nejsou pridana aditiva, a kvuli tomu se muze zasrat motor , nekde sem o tom vydel clanek, ale neoveroval sem si to nejak tak nevim co je na tom pravdy !

[upravil dne 12.2.07 Jogin]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 mmpc:Ja som tiež tankoval , pri HM TESCO Žilina za 31,30 ,ale zatial sa mi nič divné neudialo ale iba za 500,ale už nebudem pretože 2 kolegovia čo tankovali do Fabii plnu zistili že spotreba rapidne stupla a auto sa chovalo nejako divne:myslim čo je lacne nemusí byť dobré

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MrVain

4 mmpc:Ja som tiež tankoval , pri HM TESCO Žilina za 31,30 ,ale zatial sa mi nič divné neudialo ale iba za 500,ale už nebudem pretože 2 kolegovia čo tankovali do Fabii plnu zistili že spotreba rapidne stupla a auto sa chovalo nejako divne:myslim čo je lacne nemusí byť dobré

u fabii je to normalne.tie auta sa spravaju cudne od nova.su to nepodarky.(viem o com hovorim.v rodine mame 3 kusy) ja nastastie nie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...