Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Klapka -motor1,4/206sw


2030

Recommended Posts

Čau.Prosím poraďte,při zapnutí klíčku mi začne pískat servo na škrtící klapce a je slyšet že se asi pohybuje.Přestane to pár vteřin po vypnutí zapalování-je to normální.Mam to ještě v záruce ale nechci vypadat jako blbec co hledá problémy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: 2030

Čau.Prosím poraďte,při zapnutí klíčku mi začne pískat servo na škrtící klapce a je slyšet že se asi pohybuje.Přestane to pár vteřin po vypnutí zapalování-je to normální.Mam to ještě v záruce ale nechci vypadat jako blbec co hledá problémy.

Nove skrtiace klapky ovladane elekticky vdavaju take tiche piskanie alebo ako to nazvat. Je to normalne takze sa nemas coho bat :) Pohybovat by sa klapka mala az ked pridavas/uberas plyn. Skus pri zapnutom zapalovani a vypnutom motori pridat plyn a pustit. Mal by si pocut take klapnutie ked sa klapka vrati do zavretej polohy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 roky později...

Využiju toto téma na trochu jiný dotaz:

měl někdo rozdělané servo škrtící klapky od 3.0 V6?

Já totiž po zapnutí klíčku taky slyším cvakání a když koukám za studena na klapku a hýbu potenciometrem, tak při malém pohybu v krajní poloze (odpovídá úplně minimálnímu sešlápnutí pedálu plynu) se klapka občas škubne a pak se párkrát zakýve, ikdyž plynem nehýbám. Je to mechanický nebo elektronický problém? Potenciometr to asi nebude, protože ze serva klapky se ozývá v té kajní poloze klapání, nebo cvakání nebo vrčení nebo jak ten zvuk popsat. V jiné poloze se pohybuje tiše, pouze bzučí..... :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...