Ferin007

Nosič kol na zadní křídlo

21 posts in this topic

Máte někdo (nejlíp na 307 SW nebo Break) nosič kol, co se přidělává na zadní křídlo (nikoliv na kuli)? Je to v poho? Neodírá se tím upevněním lak? Moc důvěry to totiž ve mě nebudí, ale bylo by to pro mě asi nejlepčí řešení. Dá se s přidělanýma kolama dostat do kufru? Jakou máte značku, jaká je montáž a na kolik vás to přišlo?

Já mám nosič na tři kola alu a stál něco málo přes 3000kč. Kola stojí na lyžinách, kde jsou fixované řemínky a druhé uchycení je za rám. Nosič je variabilní všechny možné karoserie....;)

je to chycené v šesti místech za páté dveře...značku si nepamatuji ale Thule dělá dost podobné....ale jednou tak dražší

Ne opravdu nic nedře a když tam nejsou kola, dají se páté dveře normálně otevírat. A při povolení dvou matek se dají ty lyžiny přiklopit aby tam netrčely když se zrovna nevezou kola. Já vím chtělo by to fotky, ale nemám ho doma a kola budu převážet až tak v dubnu-květnu.

OK, tak díky, asi do toho pudu, kula se mně kvuli tomu nechce přidělávat. Akorát, estli to nebude dělat neplechu s parkovacím asistentem. :myslim

nedotýkají se......musí se ale na střídačku...ne všechna řidítky k sobě..;)

kdyžtak dojedu do toho obchodu vypůjčím si držák co tam mají a nafotím to...;) Včera jsem zrovna dělal nějakou debordelizaci a našel jsem účet....na tři kola to stálo 3.500kč

Nevím, estli to byl lamancha, nebo někdo jinej, ale uváděl tady, že vozí kola hozený dovnitř.

-Vlezou se tam i vcelku, nebo je třeba sundávat přední kolo, případně i něco jinýho

-Vlezou se tam třeba ke dvoum kolům eště i bagáže třeba na 14denní dovolenou?

Tak jsem to konečně nafotil a šest obrázků je v mém profilu (fotogalerii);)