Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Startér


MartyAA

Recommended Posts

To citron1 : jo jezdím, kromě toho blbýho startéru jsem s tím autem za ty čtyři roky co s ním jezdím neměl jedinej velkej problém, jen pár maličkostí jako vymlácenej zámek u pravých dvěří a proraženej tranzistor co ovládá ventilátor v interiéru. A táta ho měl cca 5 let předemnou a jediný co se mu na něm podělalo byl ztuhlej kloub na řízení, ale to se opravilo. Do teď to auto bylo spolehlivý, tak proč bych s ním nejezdil...

To Hafity : do Chomutova je to maličko z ruky, jsem z Prahy... ale moc děkuju za nabídku.

Jestli nebude nabídka od někud blíž, tak si asi ud+lám služební cestu do chomutova :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: citron1

cože rok výroby 1985? To maš 22 let starý auto a chceš ho opravovat? No já nevím koukni do annonce ale fakt s tým autem ještě jezdíš?

Ty si myslíš, že má každý na nový auto? A nebo bohaté rodiče, kteří by mu koupili nové auto?? Ale i nové auto je více poruchové např. 407 než 205. Nerozumím tvému příspěvku. To se chceš povyšovat nad jinými, kteří mají staré auto a jsou s ním 100% spokojeni?? Jako že ty jsi něco lepšího než ostatní? Zamysli se prosím tě nad sebou, než něco napíšeš. Ať neuděláš víc škody než užitku. :myslim:myslim:myslim:myslim:myslim:myslim:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co v Butovicích, tam startér nemají? Nebo na Kladně u Q1? Pokud si pro něj přijedeš, tak ti ho i vyměním. Ještě aby nedošlo k nedorozumění, je to ten jugoslávskej startér, tuším že se zove Iskra. Dával jsem ho kámošovi do 309 1,4, než jsem dal do kupy to jeho Valeo. Nevím, jak kdo má zkušenosti s těma Iskrama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No na Butovickou jsem se ještě nekoukal, a toho citrona neřešim... :-) Původní startér co tam mám (a je nefunkční ) je Valeo. Na 205ky jsou ty startéry všechny stejný? Aby mi tam pasoval.... Od nějakého mého známého jsem dostal radu, abych si sehnal z 205ky diesela, že má prý větší výkon, myslíte že je to pravda?

[upravil dne 10/2/07 MartyAA]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: citron1

cože rok výroby 1985? To maš 22 let starý auto a chceš ho opravovat? No já nevím koukni do annonce ale fakt s tým autem ještě jezdíš?

Kvalitu není potřeba měnnit.. Tuhle jsem viděl a svezl se v 205 1,8D 1986 a mela nalitano pres 880tisíc.. převodovku prej dával na 240 5kvaltovou protože byla jen 4.. Ale i tahle už měla fakt dost.. Leč stále jezdí a hravě se vejde do pěti litrů..ukaž mi jiný takový auto do dvaceti tisíc. :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jejda! Motor XY je ještě monoblok! Čoveče tak to si nevzpomínám jestli tam pasuje z TU, nebo z XU, nebo jestli tam vůbec pasuje něco jiného, než originál. No dneska se chystám do dílny na otočku, tak se na něj mrknu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...