Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

elektrika ku vyhrievaným sedačkám


ajven

Recommended Posts

Ahojte,

pozeral som tu viaceré príspevky ohľadom vyhrievaných sedačiek, ale nikde som nenašiel ako je to zapojené po elek. stránke. Chcel by som vedieť, či je možné si dokúpiť len vypínače do stredového panelu medzi sedačkami a zapojiť ich pod sedačkou. Ide o to, že mám zohnané vyhrievané poťahy a sú zapojené do zapaľovačovej zásuvky. Ale je to dosť na prd a tak by som chcel kúpiť origo gombíky, len neviem či je tam predpríprava v stredovom paneli a či tam stačí ich len dať a bude to fungovať. Tie moje poťahy by som potom chcel dať na priamo pod sedačku na konektor. Ak viete, poraďte. Díky;):super:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud by měla být v panelu příprava pro ty tlačítka, musel bys mít vyvedený i kabely pod sedačky, tudíž i pojistku a relé v pojistkový skříňce. Pokud to takhle nemáš, musel by sis to dotvořit (možná by se mi podařilo schrastit el. schéma na 405- pro představu) :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím jak u starších modelů, já mám 406 break 2002, vzhřívání nemám, ale pod držákem mincí je nachystaná elektrika na dva spínače a pod sedadlo je vyvedená elektrika, takže příprava je tam, ALE .......... origo gombíky 980,-CZK za jeden!!!! (nový). Taky jsem to měl v plánu udělat to jak ty, ale je to ranec peněz. U mě je ještě problém v tom, že funkce tlačítek a podušek je řízená z BSI, takže to nejde jen propojit drátama a jede to. Dráty z těch spínačů vedou taky do BSI a tam bude možná problém s aktivací. Ale ty máš rok 2000, tak to třeba půjde lehčeji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ajven

Ahojte,

pozeral som tu viaceré príspevky ohľadom vyhrievaných sedačiek, ale nikde som nenašiel ako je to zapojené po elek. stránke. Chcel by som vedieť, či je možné si dokúpiť len vypínače do stredového panelu medzi sedačkami a zapojiť ich pod sedačkou. Ide o to, že mám zohnané vyhrievané poťahy a sú zapojené do zapaľovačovej zásuvky. Ale je to dosť na prd a tak by som chcel kúpiť origo gombíky, len neviem či je tam predpríprava v stredovom paneli a či tam stačí ich len dať a bude to fungovať. Tie moje poťahy by som potom chcel dať na priamo pod sedačku na konektor. Ak viete, poraďte. Díky;):super:)

dobra rada znie: zabudni na to.

1. priprava tam asi nebude pretoze to obsahuje viac veci ako len nejaky gombik (aspon na 605 sa to lisilo od vybavy a pocitam ze tu to bude to iste)

2. tie vyhrievane potahy sa kazia ako na pase (osobna skusenost).nemozu byt dlho zapnute !

3. blizi sa jar a bude teplo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Pokud by měla být v panelu příprava pro ty tlačítka, musel bys mít vyvedený i kabely pod sedačky, tudíž i pojistku a relé v pojistkový skříňce. Pokud to takhle nemáš, musel by sis to dotvořit (možná by se mi podařilo schrastit el. schéma na 405- pro představu) :papa

skusim dnes pozriet do stredoveho a panela a premerat tie kable pod sedackou. dam vediet viac. :papa

[upravil dne 10.2.07 ajven]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...