Supersonic

Opět dálka od centrálu - vyřešeno (nikdy nedořešeno)

5 posts in this topic

Zdravím Vás, už jsem měl před časem na své 405ce problém s centrálem a dnes je tu další. Je tam kompletní systém od fi. Silicon, tj. centrál + alarm. Problém je v tom, že dálkový ovladač odemyká, ale zamykat se mu nechce, ale pokud to zavřu normálně klíčem, není to problém. Už jsem prolezl snad všechno, ale prostě se to ani nehne. Je to rádio, když zmačknu tlačítko \"uzamčení auta\", dioda sice siganlizuje, že vysílá, ale to je tak vše. Navíc jsem to zkoušel kompletně odpojit a připojit zpět, ale ani jednotka centrálu nereaguje na zamykání, myslím to tak, že při odemknutí a vypnutí alarmu v krabičce normálně cvaká, ale při \"zámku\" nic:nevim Už nevím, co s tím, prosím poradtě, jinak ten šmejd ze Singapuru letí z auta ven:grr:grr:grr

Označuji jako vyřešené, byť není, protože to šlo všechno ven:D

[upravil dne 23.3.07 Supersonic]

Zkus nějakého elektrikáře,popřípadě někoho,kdo má s tímhle zkušenosti.Kamarád ho má taky,dělalo mu to podobné problémy,s tím rozdílem,že auto mu to zamklo ale neodemklo.

A nevíš, co s tím konkrétně měl??? Nikoho známého přes autoelektriku nemám, pokud by se jednalo o klempíře nebo mechaniky, tak to by bylo v poho:aut Dost by mě to pomohlo, protože si s tím lámu hlavu a fakt mě nic nenapadá:myslim

Díky moc. Můžeš i na e-mail, pokud by to bylo rozsáhlejší, je to supersonic5@seznam.cz. A ještě se chci zeptat, nevěděl by kamarád, kde k tomu sehnat schéma zapojení nebo manuál:myslim:papa