Sign in to follow this  
Followers 0
patriotpp

trhanie auta pri pridani plynu Peugeot 406 1.8 16V r.v1996 benzin

2 posts in this topic

Zdravim. Nemate niekto skusenost co tomu moze byt, ked pri pridani plynu zacne auto trhat. Najprv som myslel ze voda v benzine, ale to som uz vylucil. ( zacalo to z nicoho nic ). Palivovy filter cisty. Moze to byt potenciometer skrtiacej klapky??? Ak ano kde to pod kapotou najdem??Dik.

Původně zaslal: patriotpp

Zdravim. Nemate niekto skusenost co tomu moze byt, ked pri pridani plynu zacne auto trhat. Najprv som myslel ze voda v benzine, ale to som uz vylucil. ( zacalo to z nicoho nic ). Palivovy filter cisty. Moze to byt potenciometer skrtiacej klapky??? Ak ano kde to pod kapotou najdem??Dik.

Moze to byt vela veci. Aj potenciometer skrtiacej klapky, ale to by sa pravdepodobne rozsvietila aj kontrolka diagnostiky. Kludne to mozu byt sviecky, pripadne zapalovacie kable, ak tam mas (resp. zapalovacia rampa, co prebija), rozdelovac... Proste cokolvek zo zapalovania. Pripadne vaha vzduchu, ak tam mas... Trha to pri urcitych otackach, alebo v celom rozsahu? Kolko to ma najazdene?

Inac, cukanie, resp. trhanie sa tu riesilo viackrat, skus si dat vyhladat \"cukani\" alebo \"cukanie\".