Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Záměna pneu na 307 Break


Jakeš

Recommended Posts

Původně zaslal: Jakeš

Ahoj všichni. Zkuste poradit. Mám 307 Break a ve velkém TP gumy pouze 195/65/15 nebo 205/55/16, no ale chtěl bych zkusit 205/60/15. Jakému riziku se vystavuji, ev. co udělat pro to, aby to bylo v pohodě.

Poradíte ?:nevim

Stav se na dopravce a nech si zapsat alternativní pneu to TP, stávalo to 10 kč. Měli by to myslim napsat protože 15tky tam máš už napsaný a šířku 205 taky, tak myslim že by problem byt nemel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jakeš

Ahoj všichni. Zkuste poradit. Mám 307 Break a ve velkém TP gumy pouze 195/65/15 nebo 205/55/16, no ale chtěl bych zkusit 205/60/15. Jakému riziku se vystavuji, ev. co udělat pro to, aby to bylo v pohodě.

Poradíte ?:nevim

Možná jim bude vadit výška 60 vs 65 a ne šířka. pokud jsi se nepřepsal. A když tam budeš, můžeš se mi optat, pokud mám v TP 16\" a 17\" jestli by mi dopsaly 15\". Nebo co je k tomu potřeba díky.

[upravil dne 9.2.07 Jauda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

potřebuješ buďto typový list od výrobce pneumatik či ráfků, nebo vyjádření dovozce automobilky..na úřadě ti změnu jentak, že se rozhodneš pro jiný gumy, neudělají..jo a chtějí za to 50,-

když zajdeš k místnímu prodejci Peugeot, tak ti zdarma vyžádají vyjádření na všechny povolené rozměry a za cca 2 týdny jim to příjde..a s tím pak zajdeš na magistrát

[upravil dne 9/2/07 Tommy306]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...