Sign in to follow this  
Followers 0
Peta_V

106 GTi Lemy

3 posts in this topic

Ahoj, netusi nekdo jak jsou prichycene Lemy blatniku na 106 gti? vim ze v blatnikach jsou diry a do nich ten lem vsadim,ale co ho jisti z druhe strany? jsou tam nejake zavlacky nebo tak neco? netusil by nekdo objednavaci cislo pod kterym je sezenu v peugeotu? popripade jestli nekdo nemate nejaky obrazek. Diky.

post-0-14109595261198_thumb.jpg

Mrkni sem: tady se to řešilo...

Jinak tam budou v těch dírách takový plastový vložky s dírou na ty cuplíky lemů a nasazením toho lemu se to zajistí (zacvakne). Objednací číslo si ale budeš muset sehnat sám...

[upravil dne 8/2/2007 Dundee]

V tom threadu se nevyresilo vubec nic, to ze mam vyriznuty blatnik jinak a jsou v nem diry vim protoze s16 mam a ten lem mi proste upadl. Sehnal jsem novy lem, nechal ho nalakovat a ted co, je fajn ze mam lem a diry ale nevim co prijde z druhe strany, kdyz jsem kupoval listy atd tak k tomu nejake uchyty vzdycky byly, k lemu jsem dostal prd. V lemu neni nic, proste jen valecek do ktereho asi z druhe strany neco musi prijit a zajistit to tak. Trosku mi na tom kjapou nervy pac jen ten lem nez mi prisel tak to trvalo 2 mesice a dalsi dva mesice mi to lemra lakyrnik lakoval a jeste to nalakoval blbe.