Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

GTI: supplementary air device


.mycTD

Recommended Posts

...je to ta vec, co reguluje volnobezne otacky. Pravdep. na principu bimetalu.

Po nastartovani mi studeny motor skomira kolem 500ot/min a po zahrati sverepe drzi cca 2OOOot. Na nejakym UK webu jsem se docetl, ze je to klasicka porucha, tak se chci zeptat, jestli se s tim nekdo z vas nesetkal.

Pripadne jestli nekdo nema nejaky detailnejsi popis toho zarizeni, nebo snad jestli nekomu neprebyva zarizeni samotne.

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

praveze ted to zase nejak hapruje. Kdyz uz to po prebastleni konecne jelo, tak to slo jak z praku. Bohuzel po dvou dnech odesla spojka a co jsem to rozhodil, tak uz to zase nemuzu nejak doladit. Ted chci prave dodelat ten sytic, abych to mel v kupe a mohl to dat seridit. Ale furt neni cas, navic ted skladam druhe auto, takze se to vlece.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslíš šoupátko přídavného vzduchu? To se dá lehce odzkoušet. Vymontuj to, když se skrz to podíváš, musí tam být znatelná škvíra. Pak to strč do trouby tak na 70°C a musí se to zavřít tak, že to nepůjde snadno profouknout. Musíš cítit odpor. Pokud to profoukneš lehce, tak netěsní a nezavírá. A nespal si přitom hubu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to schované pod termostatem, musíš sundat váhu vzduchu a vyndat baterku pro lepší přístup. Možná i sundat rozdělovač. Je to peklo. U mně se závada projevovala tím, že to za tepla špatně startovalo. Jinak mám vadný kus, můžu příště dopravit na Džbán.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...