Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vrakoviště nebo nové náhradní díly


japavelka

Recommended Posts

Ahoj. Od pátku jsem šťastným majitelem Citroenu Evasion. Je to skvělý auto, ale potřeboval bych sehnat pár drobností, snad mi poradíte. Potřebuji sehnat : boční lištu na spodku dveří, pás na prostřední sedačku, loketní opěrku pravou na sedadlo řidiče a časem budu potřebovat i nové brzdové kotouče. Pokud víte někdo o vrakovišti v západních čechách nebo znáte nějakou www adresu s náhradními díly na Evasiona, budu moc rád za informace.

Díky a ať vám to jezdí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na ty Hříměždice je nějaké spojení? Taky mám 806. Já mám akorát číslo do Prunéřova u Kadaně 775 993 998 a dvě čísla na pana Zacha na Kladně 606 113 332 a 731 925 369. Tuším, že aktuálnější je to druhé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

samostatný dvoubodový pás jsem ne úzké sedadlo taky nesehnal a tak jsem na originální šrouby přidělal klasický dvoubodový pás z jiného auta. Zámečky tam zůstaly. Já to potřeboval na dětskou autosedačku.

Dnes jsem si konečně udělal radost, protože už mám zadní plato za 3. řadu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak paráda. Pás na prostřední sedačku jsem našel schovaný v přihrádce za heverem.

Taky by mě zajímalo tel.číslo do Hříměždic, jestli někdo máte, tak by mi to moc pomohlo, abych nejel zbytečně.

A potřeboval bych zjistit, kde je spínač na rozsvícení světel při zpátečce. Světla mi nesvítí a dnes jsem koukal na žárovky a ty jsou dobrý. Nebo jestli máte někdo zkušenost a napadá vás, co by to mohlo ješdě dělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: japavelka

A potřeboval bych zjistit, kde je spínač na rozsvícení světel při zpátečce. Světla mi nesvítí a dnes jsem koukal na žárovky a ty jsou dobrý. Nebo jestli máte někdo zkušenost a napadá vás, co by to mohlo ješdě dělat.

Spinac zpatecky byva obvykle na prevodovce, ale mozna bynebylo od veci prozradit, jaky mas motor a rocnik... :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak hele ty Hříměždice jsou 603245266, doufam, že jsem si to uložil dobře, je to trochu židak, ale da se s nim domluvit, jinak dily jeste beru z broumova, ale to mas daleko 602204003, tak zlom vaz, mne chybej 2 zadni listy vlevo a nikde jsem je nesehnal:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: raa

Původně zaslal: japavelka

A potřeboval bych zjistit, kde je spínač na rozsvícení světel při zpátečce. Světla mi nesvítí a dnes jsem koukal na žárovky a ty jsou dobrý. Nebo jestli máte někdo zkušenost a napadá vás, co by to mohlo ješdě dělat.

Spinac zpatecky byva obvykle na prevodovce, ale mozna bynebylo od veci prozradit, jaky mas motor a rocnik... :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vince

tak hele ty Hříměždice jsou 603245266, doufam, že jsem si to uložil dobře, je to trochu židak, ale da se s nim domluvit, jinak dily jeste beru z broumova, ale to mas daleko 602204003, tak zlom vaz, mne chybej 2 zadni listy vlevo a nikde jsem je nesehnal:bojim

Díky za kontakt, zkusím tam brnknout a zaptat se. Chybí mi část pravé lišty na pravém předním a zadním blatníku ( ty krátké kousky ) a na zadních dvěřích je lišta rozštíplá - asi s tím někdo někam nacouval......... snad se to nepovede i mě :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,spinač na zpátečku mi měnili,později se ukázalo,že to nebylo potřeba.Mám ho určitě ještě v garáži,na nic ho nemám,bylo mi líto ho vyhodit.Nebo to můžu i vyfotit,je to na převodovce zepředu pod vzduchovým filtrem.Tedy pokud si to dobře pamatuju.P806

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kubis

Ahoj,spinač na zpátečku mi měnili,později se ukázalo,že to nebylo potřeba.Mám ho určitě ještě v garáži,na nic ho nemám,bylo mi líto ho vyhodit.Nebo to můžu i vyfotit,je to na převodovce zepředu pod vzduchovým filtrem.Tedy pokud si to dobře pamatuju.P806

Ahoj, kdybys ten spínač vyfotil a poslal mi to, byl bych rád ....... hned by se mi líp hledalo. Dík:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...