japavelka

Vrakoviště nebo nové náhradní díly

33 posts in this topic

Ahoj. Od pátku jsem šťastným majitelem Citroenu Evasion. Je to skvělý auto, ale potřeboval bych sehnat pár drobností, snad mi poradíte. Potřebuji sehnat : boční lištu na spodku dveří, pás na prostřední sedačku, loketní opěrku pravou na sedadlo řidiče a časem budu potřebovat i nové brzdové kotouče. Pokud víte někdo o vrakovišti v západních čechách nebo znáte nějakou www adresu s náhradními díly na Evasiona, budu moc rád za informace.

Díky a ať vám to jezdí

vetsina jich inzeruje v annonci, pokud chces listu na levou stranu na novy model 99-02, tak mas smulu a nova stoji 1644,-. na pravou maji v Hřiměždicích za 300,-:myslim

Na ty Hříměždice je nějaké spojení? Taky mám 806. Já mám akorát číslo do Prunéřova u Kadaně 775 993 998 a dvě čísla na pana Zacha na Kladně 606 113 332 a 731 925 369. Tuším, že aktuálnější je to druhé.

samostatný dvoubodový pás jsem ne úzké sedadlo taky nesehnal a tak jsem na originální šrouby přidělal klasický dvoubodový pás z jiného auta. Zámečky tam zůstaly. Já to potřeboval na dětskou autosedačku.

Dnes jsem si konečně udělal radost, protože už mám zadní plato za 3. řadu.

Tak paráda. Pás na prostřední sedačku jsem našel schovaný v přihrádce za heverem.

Taky by mě zajímalo tel.číslo do Hříměždic, jestli někdo máte, tak by mi to moc pomohlo, abych nejel zbytečně.

A potřeboval bych zjistit, kde je spínač na rozsvícení světel při zpátečce. Světla mi nesvítí a dnes jsem koukal na žárovky a ty jsou dobrý. Nebo jestli máte někdo zkušenost a napadá vás, co by to mohlo ješdě dělat.

podívej se na ostatní světla na 5. dveřích. Jestli nejou přelámaný přívody nahoře vedle pantů, Tím bych začal.

všechna ostatní světla na 5.dveřích svítí, jak mají. Na ty kabely ještě kouknu, ale myslím, že to bude nejspíš ten spínač.

Původně zaslal: japavelka

A potřeboval bych zjistit, kde je spínač na rozsvícení světel při zpátečce. Světla mi nesvítí a dnes jsem koukal na žárovky a ty jsou dobrý. Nebo jestli máte někdo zkušenost a napadá vás, co by to mohlo ješdě dělat.

Spinac zpatecky byva obvykle na prevodovce, ale mozna bynebylo od veci prozradit, jaky mas motor a rocnik... :papa

Původně zaslal: Pajda

Dnes jsem si konečně udělal radost, protože už mám zadní plato za 3. řadu.

tak to gratuluju :super, kde jsi ho sehnal? (stale nemuzu sehnat velke plato pro petimistne usporadani...)

tak hele ty Hříměždice jsou 603245266, doufam, že jsem si to uložil dobře, je to trochu židak, ale da se s nim domluvit, jinak dily jeste beru z broumova, ale to mas daleko 602204003, tak zlom vaz, mne chybej 2 zadni listy vlevo a nikde jsem je nesehnal:bojim

Původně zaslal: raa

Původně zaslal: japavelka

Spinac zpatecky byva obvykle na prevodovce, ale mozna bynebylo od veci prozradit, jaky mas motor a rocnik... :papa

Citroen Evasion, r.v. 1996, motor 2,1 td, tmavě zelená metalíza, climatronic, vše v elektrice, 5 sedaček ........... a zadní plato v autě mám, i když jen položit bez nějakých vodících čepů.

Původně zaslal: vince

tak hele ty Hříměždice jsou 603245266, doufam, že jsem si to uložil dobře, je to trochu židak, ale da se s nim domluvit, jinak dily jeste beru z broumova, ale to mas daleko 602204003, tak zlom vaz, mne chybej 2 zadni listy vlevo a nikde jsem je nesehnal:bojim

Díky za kontakt, zkusím tam brnknout a zaptat se. Chybí mi část pravé lišty na pravém předním a zadním blatníku ( ty krátké kousky ) a na zadních dvěřích je lišta rozštíplá - asi s tím někdo někam nacouval......... snad se to nepovede i mě :D

raa: koupil jsem ho použité na ebay za 10€ . Jen ho nechtěli poslat do Čech ale jen do Německa. TAkže jsem se musel dohodnout s kamarádem, terý tam pracuje a teď mi to přivezl.

hele to mas starsi model a to maji 2 ks vozu i v Pečkach, tam stojej na rozebrani

Jo a nejvetsi vrakarna na Frantiky je asi v Tynci nad Labem, ale je to tam parta nafoukanych blbcu, tak se obrnit trpelivosti:P

Ahoj,spinač na zpátečku mi měnili,později se ukázalo,že to nebylo potřeba.Mám ho určitě ještě v garáži,na nic ho nemám,bylo mi líto ho vyhodit.Nebo to můžu i vyfotit,je to na převodovce zepředu pod vzduchovým filtrem.Tedy pokud si to dobře pamatuju.P806

A na ten Týnec existuje nějakej kontakt? Ty Pečky jsem našel - 728 464 419.

Původně zaslal: Kubis

Ahoj,spinač na zpátečku mi měnili,později se ukázalo,že to nebylo potřeba.Mám ho určitě ještě v garáži,na nic ho nemám,bylo mi líto ho vyhodit.Nebo to můžu i vyfotit,je to na převodovce zepředu pod vzduchovým filtrem.Tedy pokud si to dobře pamatuju.P806

Ahoj, kdybys ten spínač vyfotil a poslal mi to, byl bych rád ....... hned by se mi líp hledalo. Dík:super

hale do Tynce je tel.608282660, ale fakt parta neochotnych trumbelinu, ktery asi jedou uplne neco jineho a tohle je moc nezajima:bojim