Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

pls kde seženu cvočky na tapec


kasos

Recommended Posts

Guest Ludweek

zkus to primo u prodejce peugeotu...ja par kousku jeste mam ale pocitam s tim ze jeste nekolikrat ten tapec sundam a pri kazdy tyhle operaci to chce ty cudle vymenit :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nevím jaké jsou u škodovky ale jestli by to bylo levnější bylo by to príma ted nemám doma foták ale ve čtvrtek to sem hodím juknul by jsi se na to? jo a tady na tom foru se do toho příspěvku nedaj dávat obrázkyco?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

No jestli myslíte takový ty bílý potvory používaný na přichycení tapce, který se dávaj taky do 405 a 205 a mnoha dalších aut, který na jedný straně maj tříčtvrtěkruh (tím se přichytěj k tapci) a na druhý straně je něco co se snad ani nedá popsat, ale když se tím strčí tapec do vyvrtanejch otvorů na kastli tak to lupne a tapec drží, tak to maj snad v každý prodejně autopotřeb (teda aspoň u nás:aut).

A pokud si je chcete najít, nebo je libo ještě nějaký jyný úchyty tak prosímhttp://obchod.autokelly.cz/?SRC=100&RowID=88169191 ...kdyby ten odkaz nefungoval, tak je do SORTIMENT-UNIVERZÁLNÍ DÍLY-SPOJOVACÍ MATERIÁL

ale najít si tu jehlu v kupce sena musíte už beze mě:D:D:papa

[upravil dne 17/2/07 Vopičí]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kasos

tý jooo to bych neřekl, že bude tolik druhů příchytek :roll nejlepší tam bude asi s jednou a oni mi poví která to je

díky vopičí

To bych pochyboval, těžko bude vědět podle tvé příchytky která je to ta v jeho sortimentu.

Když ani nevědí jaké prodávají autobaterie, tak tohle fakt nebudou vědět.

Radši si to projeď, většinou jsou tam obrázky, a možná si vybereš i jiné, které budeš v budoucnu potřebovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Původně zaslal: kasos

tý jooo to bych neřekl, že bude tolik druhů příchytek :roll nejlepší tam bude asi s jednou a oni mi poví která to je

díky vopičí

To bych pochyboval, těžko bude vědět podle tvé příchytky která je to ta v jeho sortimentu.

Když ani nevědí jaké prodávají autobaterie, tak tohle fakt nebudou vědět.

Radši si to projeď, většinou jsou tam obrázky, a možná si vybereš i jiné, které budeš v budoucnu potřebovat.

dobře dobře díky za radu tak já si udělán nějaký hezký odpoledne a budu se probírat haldou příchytek to bude žužo :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kasos

tý jooo to bych neřekl, že bude tolik druhů příchytek :roll nejlepší tam bude asi s jednou a oni mi poví která to je

díky vopičí

Nemáš zač, jenom se pak pochlub, jak dlouho jsi to vydržel se v těch příchytkách probírat:D:D:D......já bych to s velkým sebezapřením vydržel tak max 10min.

Škoda že rovnou u toho seznamu nejsou malý obrázky.....jako na každým jiným normálním servru.:nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vopičí

Původně zaslal: kasos

tý jooo to bych neřekl, že bude tolik druhů příchytek :roll nejlepší tam bude asi s jednou a oni mi poví která to je

díky vopičí

Nemáš zač, jenom se pak pochlub, jak dlouho jsi to vydržel se v těch příchytkách probírat:D:D:D......já bych to s velkým sebezapřením vydržel tak max 10min.

Škoda že rovnou u toho seznamu nejsou malý obrázky.....jako na každým jiným normálním servru.:nevim

tak to je teda bomba čučím do toho 20 min vybral jsem si hned několik variant. opravdu super e-shop u poloviny ani není obrázek a rozměry taky žádný bude ze mně mít radost až tam příjdu a začnu na něj chrlit varianty :) doufám že sklad maj nějak daleko a budou tam jezdit jako paka

to OK406 na kolik by teda měly vyjít u peugeota protože tady vyjde jedna na cca 6-9kč je to prkotina ale nebudeme do nich cpát peníze když nemusíme a u peugeota to bude jednodužší:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...