Sign in to follow this  
Followers 0
kasos

pls kde seženu cvočky na tapec

16 posts in this topic

potřeboval bych ty bílý \"kolíky, cvočky\" co držej tapec u toho plechu cca 10ks nemá někdo nebo kde by se to dalo koupit?

zkus to primo u prodejce peugeotu...ja par kousku jeste mam ale pocitam s tim ze jeste nekolikrat ten tapec sundam a pri kazdy tyhle operaci to chce ty cudle vymenit :(

jj taky jsem si všiml že moc nevydržej. Jen mě zajímalo jestli je tam vůbec mají.

díky

no nevím jaké jsou u škodovky ale jestli by to bylo levnější bylo by to príma ted nemám doma foták ale ve čtvrtek to sem hodím juknul by jsi se na to? jo a tady na tom foru se do toho příspěvku nedaj dávat obrázkyco?

smál jsem se že jsem to našel ale když tam dám tu přílohu třeba jpeg tak se tam objeví chyba ale ten text se tu objeví jen né ta fotka

No jestli myslíte takový ty bílý potvory používaný na přichycení tapce, který se dávaj taky do 405 a 205 a mnoha dalších aut, který na jedný straně maj tříčtvrtěkruh (tím se přichytěj k tapci) a na druhý straně je něco co se snad ani nedá popsat, ale když se tím strčí tapec do vyvrtanejch otvorů na kastli tak to lupne a tapec drží, tak to maj snad v každý prodejně autopotřeb (teda aspoň u nás:aut).

A pokud si je chcete najít, nebo je libo ještě nějaký jyný úchyty tak prosímhttp://obchod.autokelly.cz/?SRC=100&RowID=88169191 ...kdyby ten odkaz nefungoval, tak je do SORTIMENT-UNIVERZÁLNÍ DÍLY-SPOJOVACÍ MATERIÁL

ale najít si tu jehlu v kupce sena musíte už beze mě:D:D:papa

[upravil dne 17/2/07 Vopičí]

Teď jsem párkrát klikl a ejhle......jehlu mám, teda aspoň já na tapci mám úchyty s kódem: RO 11361 :papa

tý jooo to bych neřekl, že bude tolik druhů příchytek :roll nejlepší tam bude asi s jednou a oni mi poví která to je

díky vopičí

Původně zaslal: kasos

tý jooo to bych neřekl, že bude tolik druhů příchytek :roll nejlepší tam bude asi s jednou a oni mi poví která to je

díky vopičí

To bych pochyboval, těžko bude vědět podle tvé příchytky která je to ta v jeho sortimentu.

Když ani nevědí jaké prodávají autobaterie, tak tohle fakt nebudou vědět.

Radši si to projeď, většinou jsou tam obrázky, a možná si vybereš i jiné, které budeš v budoucnu potřebovat.

Původně zaslal: Marcel505

díky vopičí

To bych pochyboval, těžko bude vědět podle tvé příchytky která je to ta v jeho sortimentu.

Když ani nevědí jaké prodávají autobaterie, tak tohle fakt nebudou vědět.

Radši si to projeď, většinou jsou tam obrázky, a možná si vybereš i jiné, které budeš v budoucnu potřebovat.

dobře dobře díky za radu tak já si udělán nějaký hezký odpoledne a budu se probírat haldou příchytek to bude žužo :mrk

díky vopičí

Nemáš zač, jenom se pak pochlub, jak dlouho jsi to vydržel se v těch příchytkách probírat:D:D:D......já bych to s velkým sebezapřením vydržel tak max 10min.

Škoda že rovnou u toho seznamu nejsou malý obrázky.....jako na každým jiným normálním servru.:nevim

Původně zaslal: Vopičí

díky vopičí

Nemáš zač, jenom se pak pochlub, jak dlouho jsi to vydržel se v těch příchytkách probírat:D:D:D......já bych to s velkým sebezapřením vydržel tak max 10min.

Škoda že rovnou u toho seznamu nejsou malý obrázky.....jako na každým jiným normálním servru.:nevim

tak to je teda bomba čučím do toho 20 min vybral jsem si hned několik variant. opravdu super e-shop u poloviny ani není obrázek a rozměry taky žádný bude ze mně mít radost až tam příjdu a začnu na něj chrlit varianty :) doufám že sklad maj nějak daleko a budou tam jezdit jako paka

to OK406 na kolik by teda měly vyjít u peugeota protože tady vyjde jedna na cca 6-9kč je to prkotina ale nebudeme do nich cpát peníze když nemusíme a u peugeota to bude jednodužší:myslim

No myslím si, že u Peugeota je těžko seženeš a ještě s kyselým ksichtem prodavače.