Sign in to follow this  
Followers 0
omegaalfa

Vyreseno - Pískavé zavrzání při zavírání kufru a současně otevřených bočních dveřích u breaku

4 posts in this topic

Zdravím všechny - mám dotaz jestli někdo máte to co já u breaku. Když zabouchávám dveře u kufru a přitom mám současně otevřené některé z bočních dveří tak jak se zabouchnutím kufru auto zachvěje ozve se zavrzání. Při zavřených bočních dveřích to nedělá nic a obdobné vrzání (jako když se dřou dva plechy o sebe) slyším i občas během jízdy - nedokážu identifikovat odkud to je a to ce se tu řešilo jako cvakání v B sloupku myslím že není ono.

[upravil dne 6.2.07 omegaalfa]

[upravil dne 6.2.07 omegaalfa]

[upravil dne 1.3.07 omegaalfa]

PS - všechno jsem promazal jak WDčkem tak vazelinou, vsechny panty, zamky....a uz me to se.e poslouchat ten vrzanec

tak az vám to bude vrzat v B sloupku zkuste panty dveří, vrzalo mi to při mírných nerovnostech - treba jen mírně zvlněná silnice a nebo když jsem zavíral kufr a mel otevrené boční dveře ( dál jsem vypozoroval, že to vrže víc když je plná nádrž a mín když je prázdná)

A byly to panty zadních bočních dveří - promazal jsem to vším možným od vazeliny Castrol po WD40 a nakonec pomohl silikonový olej z Lidla - je to žlutý, jmenuje se to W5 a stojí to asi 50 Kč:D:D:D:D:D:D:D:D