Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Doporučení třetího brzdového světla...


Opl405

Recommended Posts

Cau, mam na vas prosbu, kdo ma nejake zkusenosti, nebo doporuceni, jake koupit treti brzdove svetlo do auta(ne kridlo). Je to na 405 sdn. Prave premyslim, jestli diody, nebo zarovky. a jestli lepici na sklo, anebo jestli to prsroubovat nekam k tapecirunku strechy. Diky za reakce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Oliver Riedel

Já mám třetí brzdové světlo od Neona,jestli je to to,co myslí Bohouš,tak to je fakt cool.Původně sem zamýšlel dát ho na tapecírung za zadní sedačky,po uvážení ale budu lepit na horu na zední sklo pomocí oboustranné lepící pásky.

V létě ti upadne;), tak dlouho jsem u Shade lepil a lepil až jsem ho přišrouboval:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Oliver Riedel

Já mám třetí brzdové světlo od Neona,jestli je to to,co myslí Bohouš,tak to je fakt cool.Původně sem zamýšlel dát ho na tapecírung za zadní sedačky,po uvážení ale budu lepit na horu na zední sklo pomocí oboustranné lepící pásky.

V létě ti upadne;), tak dlouho jsem u Shade lepil a lepil až jsem ho přišrouboval:D

Na sklo?:autTo mě nenapadlo,že by to v létě mohlo spadnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...