Sign in to follow this  
Followers 0
petross

seřizeni motoru

11 posts in this topic

mam 405 gri r.v.88-77kw .zajimalo by mně jak lze skontrolovat popřipadě seřidit motor(předstih).nikde jsem nenašel rysku ani nějakou značko pro nastaveni,jako u š120.mam vstřikovani bosh jetronic 4 vstřikovače +civka stejna jak u škodovky. děkuji petross.

oprava :ono se oiše že to je na setrvaku,ale to budu muset sundat system sani jinak se tam nedostanu. aryska je na bloku motoru nebo kde? dik petross

jj, sani tam prekazi, me se tam navic mota hadice od termostatu ke chladici. Z vrchu na prirube je takovy okynko, mozna v nem bude plastova zaslepka. Na boku je nasroubovanej plisek se dvema ryskama (pro staticke nastaveni a pro strobo) a na setrvaku dve rysky (jednoducha | a dvojita || ) Jednoduch znaci tusim HU na 1.valci a dvojita predstih.

Doufam, ze si to pamatuju dobre

dik za odpověďněco takoveho tam mam ale bez toho plišku s těma ryskama. nemohl by jsi mi to detailně vyfotit ať vim co a jak ď petross

Ahoj,potřebuju od někoho poradit.Mám 405 1,6Gli 66kW.Z výfuku jde černej kouř a spotřeba nejde pod 11litrů.Dal jsem nový kabely,svíčky,měřil tlaky,ty byly zhruba 10 na každym válci.Je to asi bohatostí směsi,ale nevím kde a co štelovat.Občas problikne kat,ale to bude tím,že to nestíhá spalovat.Dík:mrk

A nevíš prosím tě kolik by mě to tak mohlo stát v servisu.A kde přesně je ten imbus?Zkusil bych s tím pohnout:myslim

seřidi ti tona emisich za nějakych 250-400kč.a ten imbus je po prave straně u spoje s tou psužnou časti vedouci k sani .šroub je púod plastovou krytkou,shora popř. s boku od baterie.

Díky moc.Raději se v tom nebudu vrtat.Zkusím to na těch emisích a dám vědět jak mi to dopadlo.Každopádně aspoň zkusim snížit spotřebu.11l v běžnym provozu,je zatraceně drahej provoz a to najedu měsíčně tak 1000km. :super:potlesk:papa