407407

Naprava u 407 SW

13 posts in this topic

Vazeni,

ake mate skusenosti so zivotnostou napravy 407 - capy, tycky stabilizatora, ...

Ja som musel vychytit nejaky zvlastny kus lebo mam najazdenych 21000 a dnes mi zacalo z prednej napravy nieco buchat (je to nepravidelne ale predsa, hlavne ked je jama, nie hrbolcek). Na tycky stabilizatora sa mi to zda prilis skoro hlavne ked si na auto davam pomerne velky pozor. Na 406 som to menil po 95000.

Zeby to bolo tou hlinikovou napravou. Zeby tak malo vydrzala. Niekde som cital recenziu po 50000 km na presne to iste auto (2.0 HDi) a vsetko bolo v tomto smere v poriadku.

Dakujem za postrehy a rady.

Mám taky 407 najeto 70 k km a nic na přední nápravě nebouchá, netluče nevrže. Jsem spokojenej a auto jezdí i po špatných silnicích. Asi máš špatnej kousek vyrobenej v patek odpoledne:nevim

Taketo iste informacie dostava aj od druhych. Vo strvrtok som objednany do servisu a uvidim co to bude.

Nerozumiem tomu

No, tak dnes som bol v servise a su to capy - nejake specialne, volaju to fripy (neviem ci sa to tak pise).

Ze nie som prvy a peugeot uz o tom vie a ti nove co tam namontuju uz vydrzia viac.

Chcem tomu verit.

Tak už jsem měl také tu čest a musel jsem měnit spodní kulové čepy předního ramene.Mám najeto nebo spíše má žena 56 000km .Ale mám jednoho z prvních 407 SW 12 měsíc 2004 takže asi to je v pořádku.:myslim

Občas se mi stane, že něco ve pře \"bouchne\" jako bych do něčeho narazil....stává se to tak nahodile je to sedan a naeto asi 26k. kolik oprava stála?!

Mě vepředu bouchal uvolněnej kryt akumulátoru.

Ale než jsem na to přišel... :-)

Myslíš ten plastový kryt na baterce? A jak jsi na to přišel?! si ho dal pryč a čekal jestli to ještě bude dělat?

Původně zaslal: J@mezs

Myslíš ten plastový kryt na baterce? A jak jsi na to přišel?! si ho dal pryč a čekal jestli to ještě bude dělat?

Ne, pamatoval jsem si, že mi ho ukazovali, jak se sundáývá, když jsem to kupoval. Tak jsem se kouknul, jestli ho blbě nenasadili. A ono jo...

Sem se na to dnes díval a kryt na baterce sedí normálně, ve předu je zaháklý a opačný konec je zacvaklý v krytu pojistek. takže tím to asi nebude. :( Takže ty jsi jej měl na jedné straně vycvaklý?!