Sign in to follow this  
Followers 0
jar.buri

ukazatel paliva

6 posts in this topic

ahoj,neví někdo \"palivová ručička mi ukazuje o čtvrt nadrže méně než by měla,nevíte někdo čím to je??

na 206 nam to taky ukazovalo jinak, asi o 1/4 nadrze vic, takze nam jednoou dosla nafta pri 1/4 stupnice!

Proste a jednoduse jsem tu rucicku vysadil z ty tycka a nasadil ji jak ma bejt a ted uz je to presny :papa

taky mi to lehce hapruje na 406....ale nasi meli 206HDI a ta se podelala uplne....kdyz meli plnou tak jim to ukazovalo ctvrt nadrze :P.... Ač kazdy peugeot ma budiky hezky, po technicky strance asi moc ne:bojim

Jink prefektni car:super

- Bu-ť je špatně nasazená ručička, to znamená že lineárně kopíruje obsah nádrže se stálou odchylkou. Nasadit správně, otázka co zvolit jako správný etalon. Plnou nádrž, nebo prázdnou - předsi jenom to není absolutní měření paliva v nádrži.

- Na kabeláži je přechodový odpor a ten cvičí s ručičkou.

- V nádrži je plovák který svým se jezdcem pohybuje po odporové dráze a ta může být stržena z podkladu a nebo poškozana. Pak je výsledný odpor zcela odlišný i vůči poloze plováku a hladině. Jedině vyměnit za novou odporovou dráhu a mrknout na kontakty jezdce na plováku.

Původně zaslal: jar.buri

ahoj,neví někdo \"palivová ručička mi ukazuje o čtvrt nadrže méně než by měla,nevíte někdo čím to je??

Ahoj,

aký to máš model, dízel alebo benz?

Inak najskôr by som pozrel plavák v nádrži.:papa

[upravil dne 6.2.07 ajven]