Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

406 Coupe - Kotuce


wata

Recommended Posts

ahoj,

prosim jen o radu a to jestli, kdyby jste museli menit kotouce volili byste origo. Peugeot nebo nejakou druhovyrobu. (Elit)

Origo u peugeota stoji koko 7tis a desky okolo 3tis

\"Elit\" 2,5tis a desky asi 1,5tis

Tak co s tim:roker jak bysteto poladili:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem teď měnil a za origo... Koupil jsem je v peugeotu. Měl jsem dobrou cenu... Kotouče : 5100kč a desky 1600kc. Ceny bez daně...

Jsou to Bremba max...

Pozor, je více druhů BREMBO brzd!!!

U origo když se zkroutí je zpravidla bezproblémová reklamace... Což u ostatních nemusí.

Brzdy jsou základ ;)

[upravil dne 4/2/2007 @re]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kotouče zrovna řeším na 405ce.. :( dopadly asi takhle... http://pazout.unas.cz/brzdy

Kdybych měl peněz na vyhazování, tak to hodím do Peugeot servisu, ať to vymění a dají origo..

:xvul Ale jelikož by to bylo dražší než celé auto, tak tam dám nějaké Lucas, nebo Febi za litr.. Dokonce uvažuju že tam dám plné, nevětrané, ty jsou za 500,- rozměry mají stejné, šířka kotouče je ale o 1cm menší.. Půjde to?? nevytlačí se pístek až ven?? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dokonce uvažuju že tam dám plné, nevětrané, ty jsou za 500,- rozměry mají stejné, šířka kotouče je ale o 1cm menší.. Půjde to?? nevytlačí se pístek až ven?? :myslim

Slušný hazard s bezpečností :bojim:bojim To už bych radši jezdil na letňákách v zimě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MPavel

Ty máš 3.0, že? Co vím tak ty mají brzdy brembo takže bych koupil desky a kotouče od bremba. A určitě bych je nekupoval přes ofiko servis. Tam tě to vyjde zbytečně dráž.

jo joV6 24v, brzdiče brembo a kotouce vrtany uz jsem to tak koupil..nepredpokladam ze to ma v serii vrtany kotouce??Nebo?

Ale vrtany kotuce se na bezny brzdeni ani nevyuzijou takze do toho nepujdu... ALe teda nevim co mam koupit. Origo tam je zaruka no ale to dam10tis jen za brzdy:mrk

...Kdyby to co prodavaj v elitu byly origo bremba tak nebudou za 2500kč....asi pujdu do origo:myslim...nevim:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: C.J.

kotouče zrovna řeším na 405ce.. :( dopadly asi takhle... http://pazout.unas.cz/brzdy

Kdybych měl peněz na vyhazování, tak to hodím do Peugeot servisu, ať to vymění a dají origo..

:xvul Ale jelikož by to bylo dražší než celé auto, tak tam dám nějaké Lucas, nebo Febi za litr.. Dokonce uvažuju že tam dám plné, nevětrané, ty jsou za 500,- rozměry mají stejné, šířka kotouče je ale o 1cm menší.. Půjde to?? nevytlačí se pístek až ven?? :myslim

Nemusíš to dávat do ofiko servisu, ale pokud si nechceš rozbít ústa, tak tam proboha dej to co tam patří (tzn. větrané kotouče), jinak hrozí, že při tom rozbití pusy ještě někoho zmrzačíš a budeš pak platit jako mourovatej. Ještě bych doporučil koupit kotouče a desky u druhovýrobce, ale ne Ty zrovna nejlevnější, spíš v horní části cenového spektra - určitě Ti pak dýl vydržej´.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: wata

Původně zaslal: MPavel

Ty máš 3.0, že? Co vím tak ty mají brzdy brembo takže bych koupil desky a kotouče od bremba. A určitě bych je nekupoval přes ofiko servis. Tam tě to vyjde zbytečně dráž.

jo joV6 24v, brzdiče brembo a kotouce vrtany uz jsem to tak koupil..nepredpokladam ze to ma v serii vrtany kotouce??Nebo?

Ale vrtany kotuce se na bezny brzdeni ani nevyuzijou takze do toho nepujdu... ALe teda nevim co mam koupit. Origo tam je zaruka no ale to dam10tis jen za brzdy:mrk

...Kdyby to co prodavaj v elitu byly origo bremba tak nebudou za 2500kč....asi pujdu do origo:myslim...nevim:(

Závidím.... :( Myslím tu V6

Myslím, že vrtaný nejsou. Možná ty lepší bremba, ale co vím tak standartně se tam vrtaný nedávali.

Každopádně bych zkusil nějaké obchody např. http://katalog.mjauto.cz/

http://auto.klucka.cz/

dále autokelly, autoštangl, popř. zadat do vyhledávače brembo a uvidíš co to vyplyvne. Pokud by toto nevyšlo zkusil bych zajet do nějakého tuning shopu. Jeden je např. kousek od pankráce. Tam mají mnoho věcí...

Ještě možná http://www.zraly.cz/poskytovane-sluzby.html

Tam taky prodávají věci od brembo.

[upravil dne 4.2.07 MPavel]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

origo bremba nejsou děrované. Jsou normální. Díry v kotoučích jsou na odvětrávání plynů. Ptal jsem se, a že až tak velký rozdíl v tom není... že se časem zanesou, tak nevím...

Brzdy jsou základ... taky jsem měl dilema a nechtěl jsem vyhazovat 10tisic jen za přední brzdy... ale koupil jsem je raději origo... zatím je zajíždím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: @re

origo bremba nejsou děrované. Jsou normální. Díry v kotoučích jsou na odvětrávání plynů. Ptal jsem se, a že až tak velký rozdíl v tom není... že se časem zanesou, tak nevím...

Brzdy jsou základ... taky jsem měl dilema a nechtěl jsem vyhazovat 10tisic jen za přední brzdy... ale koupil jsem je raději origo... zatím je zajíždím...

to muzu potvrdit ze se zanasej (ty vrtany) a porad to vymyvat to je na pytel:P....Dam normal. Asi se priklonim k tem origo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MPavel

Původně zaslal: wata

Původně zaslal: MPavel

Ty máš 3.0, že? Co vím tak ty mají brzdy brembo takže bych koupil desky a kotouče od bremba. A určitě bych je nekupoval přes ofiko servis. Tam tě to vyjde zbytečně dráž.

jo joV6 24v, brzdiče brembo a kotouce vrtany uz jsem to tak koupil..nepredpokladam ze to ma v serii vrtany kotouce??Nebo?

Ale vrtany kotuce se na bezny brzdeni ani nevyuzijou takze

do toho nepujdu... ALe teda nevim co mam koupit. Origo tam je zaruka no ale to dam10tis jen za brzdy:mrk

...Kdyby to co prodavaj v elitu byly origo bremba tak nebudou za 2500kč....asi pujdu do origo:myslim...nevim:(

Závidím.... :( Myslím tu V6

Myslím, že vrtaný nejsou. Možná ty lepší bremba, ale co vím tak standartně se tam vrtaný nedávali.

Každopádně bych zkusil nějaké obchody např. http://katalog.mjauto.cz/

http://auto.klucka.cz/

dále autokelly, autoštangl, popř. zadat do vyhledávače brembo a uvidíš co to vyplyvne. Pokud by toto nevyšlo zkusil bych zajet do nějakého tuning shopu. Jeden je např. kousek od pankráce. Tam mají mnoho věcí...

Ještě možná http://www.zraly.cz/poskytovane-sluzby.html

Tam taky prodávají věci od brembo.

[upravil dne 4.2.07 MPavel]

Diky za info:super .....nejak to vmyslim. Od kud jsi z Prahy??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MPavel

Diky za info:super .....nejak to vmyslim. Od kud jsi z Prahy??

JJ. Konkrétně z jižního města. Koukám že ty taky.

Poslední dobou se mi zdá, že se to tu coupátky začíná docela rozrůstat. :super

Jo jo okoli Prahy4, Zbraslav a Modrany...tam nejak poletuju:super

treba se potkame nekdy heh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MPavel

Tak to se určitě potkáme jen o sobě nebudeme vědět... Já jsem totiž Praha 4 Háje-Opatov. :D Ale v mém teritoriu je vlastně celá Praha :D

Stríbrnyho Pažoá neprhlidnu:D ....vim Háje, tam je hodne fizlu vsude, hlavne u tech kruhaku a tak okolo...Hajzli, tam jsem se tomu vzdy vyhybal :).....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkus si precist Napovedu ;)

ten obrazek je treba umistit na nejaky verejny web, napr. si zalozit prostor na www.sweb.cz a tam si nahrat fotky a do nastaveni pak vlozis odkaz na tu fotku, musi mit ale rozmery na sirku cca 150px

[upravil dne 7/2/07 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: wata

Původně zaslal: MPavel

Tak to se určitě potkáme jen o sobě nebudeme vědět... Já jsem totiž Praha 4 Háje-Opatov. :D Ale v mém teritoriu je vlastně celá Praha :D

Stríbrnyho Pažoá neprhlidnu:D ....vim Háje, tam je hodne fizlu vsude, hlavne u tech kruhaku a tak okolo...Hajzli, tam jsem se tomu vzdy vyhybal :).....

Takže až se mi bude na zadek lepit 406 coupátko budu vědět o koho jde.... :cool::D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...