Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Autoradio 406 - ISO konektor??


Marek1234

Recommended Posts

No, skúšal som hľadať aj teraz, aj pred tým ako som písal, našiel som jedine toto

http://www.peugeot-club.com/forum/files.php?pid=1748293&aid=142357

ale to mi nepomôže. Asi bude najlepšie, ak z niakeho vrakáča pri kúpe orig.autorádia popýtam aj časť ISA s káblami. Ak som si dobre pozrel v ServiceBoxe, tak páčka na rádio má kábel osobitne, nie niekde v celom zväzku, je to tak?

Edit: Pardon, ešte som našiel toto:

no to mi veľa tiež nepomôže. :/

Niekto to tam poprepájal takto:

http://imageshack.us/photo/my-images/834/rzg3.jpg/

a takto tam displej nedám.

[upravil dne 15-9-13 18:25 od t0m@$]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No teda upřímnou soustrast. :o To dělal nejhorší druh kutila domácího. To smrdí vyhořením auta. :bojim

Ty šedé a fialové budou repráky. Jde to dohledat podle čísel co jsou na drátech, kterej od kterýho nebo zkoušením.

Jinak páčka má sólo kabeláž. Pokud ji nemáš, kup někde třeba komplet s rádiem.

Ten druhej odkaz co jsi dal je na novější model. To se Tě netýká.

Snad Ti tohle schéma pomůže.

[upravil dne 15/9/13 20:07 od Dave_k]

post-1073-14109633382206_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dave_k, ďakujem za schému. Presne takúto som chcel. Repráky sú našťastie napojené správne, aj keď ako vidíš nebolo to zaizolované, v predu sú rozdielne repráky, znie to ako kedy som si búchal hlavu o volant, a sú asi odpojené výškové v palubovke. Skúsim pozrieť, či len konektor hneď pri výškačoch, alebo to je niekde rozstrihnuté v palubovke... Neviete náhodou kade vedú drôty od výškových, kde sa stretávajú s tými z dverí? :myslim

Edit:

Takže, výškače v palubovke niesu, aj keď v ServiceBoxe boli napísané, ale niesú tam ani konektory, dokonca ani diera na repro samotné takže... Dostane niake fajné komponentné repro. Vzadu naštiastie sú dobre znejúce Pioneer-ky, aj keď nie sú primontované, takže rezonujú ako skackajúce kozy.

[upravil dne 16-9-13 18:56 od t0m@$]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Takže mám napřed najít kterej drát dává stálých 12 a na ten to napojit, myslel jsem že můžu věřit konektoru, když pod 4 a 7 je spínaný stálý 12.

Něco podobnýho jsem řešil u svýho parťáka, taky na rádio Pioneer, ale už nevím jak jsem to vyřešil nebo kdo mě poradil, chtěl jsem to svý rádio vydělat a podívat se jak to vlastně mám zapojený, ale nějak to rádio nemůžu vydělat, ani pomocí ofiko plíšků na vytažení rádia, myslím že mě tam to rádio nešo dát úplně, tak jsem asi použil trochu síly:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Šaldo přišel jsi na to?? Já mám připojený spínaný od klíčku na 7 a stálý na 4, když jsem to tak připojil tak to paměť drží do té doby než vyndám klíček a tak 2 minuty počkám, cvakne relé pod volantem a v tu chvíli mám vymazané rádio... ale když ho zapnu ještě před cvaknutím tak jsou tam stále hodnoty které jsem si uložil... Jinej drát na kterým jsem naměřil 12 byl fialovej, ale po dalších měřeních jeho hodnota dost kolísala (v rozmezí 10-12 V) a když jsem ho připojil do rádia jako stálé tak to nefungovalo vůbec... Kdyby někdo věděl :) moc by pomohl :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...