Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P: Radio/DVD/TV s 7\" TFT/LCD elektronicky vyklápěcím monitorem.


Marek1234

Recommended Posts

Zdravím, ja tyhle veci prodavam ted zrovna si to chci taky dat do sveho Coupe,ale jeste nemam ramecek okolo radia na 1DIN radio.Melo by to jit protoze monitor lze elektronicky nastavovat aby ti vyjel co nejvic dopredu a pote uhel sklonu a pak se to ulozi.Je to neznackove ale nabizime i Panasonic ty same funkce ale za 26.000,- nebudu rikat ze je to na stejne urovni,ale za 14450,- to poskytne stejnou sluzbu a je to se zarukou 2 roky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zde: http://www.peugeot-club.com/forum/faq.php?page=forumrules najdeš \"Pravidla\". Hned první bod je:

1. Komerční inzerce je možná pouze se souhlasem vedení Peugeot-Clubu, pro soukromou slouží sekce Bazar.

Pokud ten souhlas máš, omlouvám se. Pokud ne, jsem přesvědčený, že Tvé inzeráty zde nemají co dělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, to se nedá nic delat, tak to tady smazte ja jsem nechtel psat zadny odkaz na stranky,ale kdyz se me na to nekdo ptal...Jsem taky peugeotak tak jsem chtel jen o tom pokecat.

Původně zaslal: Peta

Zde: http://www.peugeot-club.com/forum/faq.php?page=forumrules najdeš \"Pravidla\". Hned první bod je:

1. Komerční inzerce je možná pouze se souhlasem vedení Peugeot-Clubu, pro soukromou slouží sekce Bazar.

Pokud ten souhlas máš, omlouvám se. Pokud ne, jsem přesvědčený, že Tvé inzeráty zde nemají co dělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marek1234

Zdravím, to se nedá nic delat, tak to tady smazte ja jsem nechtel psat zadny odkaz na stranky,ale kdyz se me na to nekdo ptal...Jsem taky peugeotak tak jsem chtel jen o tom pokecat.

Původně zaslal: Peta

Zde: http://www.peugeot-club.com/forum/faq.php?page=forumrules najdeš \"Pravidla\". Hned první bod je:

1. Komerční inzerce je možná pouze se souhlasem vedení Peugeot-Clubu, pro soukromou slouží sekce Bazar.

Pokud ten souhlas máš, omlouvám se. Pokud ne, jsem přesvědčený, že Tvé inzeráty zde nemají co dělat.

Nejdřív jsi sem dal 2 inzeráty s odkazem přímo na vaše stránky, ty byli smazány, a ted přijdeš s inzerátem na konkrétní věc ale taky z i-obchodu a zase nabízíš nákup přes vaše stránky, tak se nediv:papa

[upravil dne 7/2/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem jen lidi ne kua :roll..pravidla musi sice byt ale tak jak jinak mi to mel rict.... Bych to moc neresil. Asi tu je s reklamou mozna dost problem ze to sem dava kde kdo,ale tohle by se dalo prehlednout...

Priste mi to pis na mail...Nebo jako soukromou.Kdyz to bude info a je to:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...