Sign in to follow this  
Followers 0
Marek1234

P: Radio/DVD/TV s 7\" TFT/LCD elektronicky vyklápěcím monitorem.

10 posts in this topic

Prodám nové AM/FM radio s RDS,s vestavěným DVD/CD/VCD/MP3 prehravacem, TV tunerem a 7\" TFT/LCD elektronicky vyklapecim monitorem za cenu 14480,- se zarukou 2 roky.

Kontakt: 731 47 58 19

528.jpg

...mas to vyzkouseny na 406 coupe??? Jak se to bude vyklapet kdyz to bude zapadly v pristrojovce??Co je to za znacku?

Zdravím, ja tyhle veci prodavam ted zrovna si to chci taky dat do sveho Coupe,ale jeste nemam ramecek okolo radia na 1DIN radio.Melo by to jit protoze monitor lze elektronicky nastavovat aby ti vyjel co nejvic dopredu a pote uhel sklonu a pak se to ulozi.Je to neznackove ale nabizime i Panasonic ty same funkce ale za 26.000,- nebudu rikat ze je to na stejne urovni,ale za 14450,- to poskytne stejnou sluzbu a je to se zarukou 2 roky.

nejaky....www kde mas produkty nebo tak neco?? Bebo je to nejaky levy...;)(Tim nechci urazit a podezirat jen se ptam :super)

Ne ne, neni to zadna levarna, celou nasi nabidku najdes na www.auto-spindler.cz ale tenhle model tam jeste neni uveden, mame to jako novinku a bude to misto modelu pod cislem 518.

Zdravím, to se nedá nic delat, tak to tady smazte ja jsem nechtel psat zadny odkaz na stranky,ale kdyz se me na to nekdo ptal...Jsem taky peugeotak tak jsem chtel jen o tom pokecat.

Původně zaslal: Peta

Zde: http://www.peugeot-club.com/forum/faq.php?page=forumrules najdeš \"Pravidla\". Hned první bod je:

1. Komerční inzerce je možná pouze se souhlasem vedení Peugeot-Clubu, pro soukromou slouží sekce Bazar.

Pokud ten souhlas máš, omlouvám se. Pokud ne, jsem přesvědčený, že Tvé inzeráty zde nemají co dělat.

Původně zaslal: Marek1234

Zdravím, to se nedá nic delat, tak to tady smazte ja jsem nechtel psat zadny odkaz na stranky,ale kdyz se me na to nekdo ptal...Jsem taky peugeotak tak jsem chtel jen o tom pokecat.

Původně zaslal: Peta

Zde: http://www.peugeot-club.com/forum/faq.php?page=forumrules najdeš \"Pravidla\". Hned první bod je:

1. Komerční inzerce je možná pouze se souhlasem vedení Peugeot-Clubu, pro soukromou slouží sekce Bazar.

Pokud ten souhlas máš, omlouvám se. Pokud ne, jsem přesvědčený, že Tvé inzeráty zde nemají co dělat.

Nejdřív jsi sem dal 2 inzeráty s odkazem přímo na vaše stránky, ty byli smazány, a ted přijdeš s inzerátem na konkrétní věc ale taky z i-obchodu a zase nabízíš nákup přes vaše stránky, tak se nediv:papa

[upravil dne 7/2/07 Radek Hurvajz]

Jsem jen lidi ne kua :roll..pravidla musi sice byt ale tak jak jinak mi to mel rict.... Bych to moc neresil. Asi tu je s reklamou mozna dost problem ze to sem dava kde kdo,ale tohle by se dalo prehlednout...

Priste mi to pis na mail...Nebo jako soukromou.Kdyz to bude info a je to:roker