Sign in to follow this  
Followers 0
jindra73

Vibrace, bouchání od zadní nápravy

5 posts in this topic

Zdravím mám 106D najeto by mělo být cca. 200 000km a všiml jsem si , že na nerovnostech se mi občas něco na chvíli rozkmitá- vibruje někde od zadní nápravy od strany řidiče. Když jsem zastavil a nohou zatlačil na zadní kolo, tak se mi zdálo, že se nějak moc kroutí-viklá, jako by bylo uvolněné a druhé zadní od spolujezdce je pevné,že by zadní náprava odcházela ...

Potřebná repase zadní nápravy. Dej si hledat slovo repase.

Je to asi 7 až 10 tis., podle toho co přitom ještě vymění, protože mechanik samozřejmě mění i další věci, ktré jsou kaput.

Takže zadní náprava! Prý tam pasuje z Citroenu AX ? No a když se to kolo kýve , můžu s tím ještě jezdit ( já s tím jezdím) nebo může mi upadnou kolo nebo něco podobného ?

Neupadne, ale můžeš skončit v příkopě, hlavně na ledu, protože kolo jede kam chce.

Že bys kupoval jinou, není nejlepší řešení, protože nevíš, v jakém bude stavu.

Raději napiš odkud jsi a ostatní ti konkretně poradí, na koho se obrátit.

Ještě napíšu, že nejlevnější řešení není nejlepší, chce to udělat tak jak se patří.

[upravil dne 4.2.2007 P607Olda]

Jsem od Valašského Meziříčí, dávat za opravu 10.000,- se mi zrovna nechce :bojim , když budu auto na jaře prodávat ... to radši slevím 5.000,- :mrk a prodám za 50 000 jestli to bude někdo chtít anebo to mám radši opravit, dokud nejsem ještě v příkopě:(

post-0-14109595209182_thumb.jpg