Sign in to follow this  
Followers 0
mares

Prachový a pylový filtr

12 posts in this topic

Tak jsem se do toho pustil, ale skončil u plastového krytu, kteký vypadájako šuplík.Bohužel se mi nepodařilo ho otevřít.Zřejmě tam bude nějaký fígl jak ho odjistit.Poradí někdo?Rok výroby V.05.

Původně zaslal: mares

Tak jsem se do toho pustil, ale skončil u plastového krytu, kteký vypadájako šuplík.Bohužel se mi nepodařilo ho otevřít.Zřejmě tam bude nějaký fígl jak ho odjistit.Poradí někdo?Rok výroby V.05.

Neni tam treba nekde zacvakavaci cudlik? Jako napr. takovy ktery drzi plast. kryt u PP svetla ( okolo nadrzi na chladici kapalinu a vodu do ostrikovacu... )

Ja ho mením pri každej výmene oleja. Neverili by ste aký bordel je tam. Na 307 treba filter dobre zatlačiť aby potom nehrkotal.

Plastový kryt ukrývající filtr jsem demontoval a nyní už vím, jak drží.Chce to trochu síly hlavně se nebát a překonat odpor šesti plastových jazýčků.Filtr koupím nový a už nebude problém s demontáží plastového krytu.Díky.

jasné.netreba sa báť,len silnejšie potiahnúť.minulý rok som tu dal obrázok-návod na výmenu peľ.filtra

Filtr je vyměněn.Koupil jsem s aktivním uhlím za 588,00 Kč.Originál u Peugeota za 830,00 Kč.To se bude zase lépe cestovat.

Dnes jsem jel za VW Golf s dieslovým motorem stáří tak 15 let a ani aktivní uhlí nestačilo pohlcovat kouř z jeho výfuku.Tak jsem zapnul vnitřní cirkulaci.To ani plně naložené TATRY tak nekouřily.Šlápnul jsem na plyn a ukázal mu moje koncová světla.:D