Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Střední morava 3.3. 2007 ve 14:00


Recommended Posts

Ok, tak Brnaci sraz v 13h. na slovnaftu, jak jsem psal vys....

Jeste budeme vyzvedavat Kirru na Rohlence u mekace, takze tam je taky moznost, ale spis prijedte na ten slovnaft, uz je to tak domluveny, tak at nemenime plany vecer pred odjezdem... Cislo na me snad vsichni mate, tak kdztak dejte vedet...

[upravil dne 2/3/07 f3Rd@]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Leška

Možná pojedu taky ale z bučovic na slovnaft do brna je to pro mne zajíždka.Rád bych jel s vámi společně, protože nevím kde to v olomouci přesně je.Pojedete po dálnici?Rád bych se přpojil třeba u vyškova.

No,cestu jsme neřešili,ale myslím,že jedeme po dálnici,takže si asi vymysli,kde bys počkal(nějaká benzínka např.?).Nebo se domluv s f3Rd@,ten společnou jízdu z Brna tak nějak organizuje,pošlu Ti soukromou zprávou jeho mobil.:superMěj se:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: @re

tak už jsem doma... bylo fajně!!! Zaváhal ten, kdo nepřijel... ;)

Nějaké bližší info??? (počet lidí, fotky, počet lvů, fotky, celková nálada, fotky, atd., fotky, atp., fotky)

Mrzí mě, že jsem nedojel, ale přeci jen v jednom člověku bych asi použití auta na cestu do Olmika neobhájil a jinou dopravou by mě jen cesta stála taky cca 700 Kč

[upravil dne 3/3/2007 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: @re

tak už jsem doma... bylo fajně!!! Zaváhal ten, kdo nepřijel... ;)

Jojo,bylo to moc příjemné!:super Pár pro mě nových Pežoťáků,napínavý slalom,pohodový bowling a nebýt té pomalé obsluhy,tak super pohoštění.Těším se na další srazík at bude kdekoliv!Mějte se:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Zdeny

... a nebýt té pomalé obsluhy,tak super pohoštění.

kdo vydržel až do úplného konce srazu, tak měl možnost poznat, že existuje i velice rychlá obsluha (možná to bude tím, že dotyčný obsluhující měl taky pažouta:aut)

jinak teda moc děkuji všem, kteří dorazili na první, a určitě ne poslední, sraz v Holomócu..jsem rád, že jsme se sešli v tak hojném počtu a někteří vydrželi až do ranních hodin:D

co říct k té obsluze..holt tu si člověk nevybere:nevim

fotky, výsledky slalomu a bowlingu během dne zpracuju a do večera je sem hodím;)

ještě jednou všem DÍÍÍKY:papa:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Gotrek

Takže bohužel do mého plánu vstoupili nečekané komplikace a bohužel nedorazím.

Uvidíme se příště... :papa

Pořádně si to užijte...:super

Tak jsem dopadl stejně, něco mi do toho vlezlo. :(:nevim:(

Doufal jsem, že to stihnu :myslim , ale nestihl (a to ráno jsem vyrazil v 6:15, ale dom jsem dorazil až v 19:45). :bojim

Tak jen tiše závidím. :super

[upravil dne 4/3/07 Pinďa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm,taky je mi to moc líto,že jsem nedorazil !! Ale tak jsem si to v sobotu svižněji mazal na Benzinu,že před srazem něco málo natankuju a ejhle !! Radar,foťák a poliš - 3 in 1 ! Dostal jsem 3 bodíky dolů a přispěl jsem na novej Šternberskej radar 2500 Kč :bojim Tak jsem měl nějak po náladě.:mad: Snad příště.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sraz super, vydrzel jsem do konce a stalo to za to :super :super :super

Natocil sem nejaky videa na fotak tak sem to hodil na web a je to na adresach:

nevim kdy to zacne fungovat je to tam cerstve:D

Jenom se vsem omlouvam ze jsem zapomnel zapnout nahravani zvuku :mad: tak neni slyser rev motoru a jasot velikeho obecenstva:aut

Fotky co jsem mel jsem poslal Tommymu tak je tam vecer hodi.

PS: Nejak na me v Bestu vyslo posledni placeni a hadehjte, no jasne bylo toho trochu vic nez sem mel. Nevim kdo zapomnel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Leitlik

Hmm,taky je mi to moc líto,že jsem nedorazil !! Ale tak jsem si to v sobotu svižněji mazal na Benzinu,že před srazem něco málo natankuju a ejhle !! Radar,foťák a poliš - 3 in 1 ! Dostal jsem 3 bodíky dolů a přispěl jsem na novej Šternberskej radar 2500 Kč :bojim Tak jsem měl nějak po náladě.:mad: Snad příště.:myslim

tak to nasere... kdyby mně při zpáteční jízdě ze srazu změřili, tak mi seberou i rodný list :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...