Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Střední morava 3.3. 2007 ve 14:00


Recommended Posts

tak co? bude teda ten srázek??

jestli nemáte nikdo jinej návrh, tak bych byl pro ten plácek u Vojenský nemocnice, jak jsem psal výše a pak bych doporučoval přemístit se do Sportcentra Best u stadionu..jestli se tam za posledního půlroku, co jsem tam nebyl nic nezměnilo, tak je v patře dlouhej stůl, kde se nás vleze spousta a můžem pokecat u Kofoly:aut, dá se tam případně i najíst nebo v případě zájmu by se dala zamluvit dráha na bowling...

a datum navrhuji třeba 3.3. sobota nebo 4.3. neděle ve 13:00

je to pouze můj návrh, tak se k tomu vyjádřete, zejména bych prosil Trundíka, když už založil tohle vlákno;)...hlavně ať se pohnem nějak kupředu:aut

edit: Best je jedinej podnik, co mě napadl, že je celkem blízko a dá se tam zaparkovat více aut:myslim

[upravil dne 14/2/07 Tommy306]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok..jestli se sobotou 3.3. bude souhlasit vícero lidiček, tak sem pak hodím mapku pro nemístní a zkusím kdyžtak zajet do tý restauračky, jestli tam náhodou nemají v plánu třeba nějakou větší akci nebo tak, aby se nemuselo hledat na poslední chvíli náhradní řešení:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

konečně se toho někdo chytil. Díky Tommy306.

Co se týče datumu, tak je mi to vcelku jedno. ale raději bych posunul začátek na 14. hodinu - pro mírně vzdálenější účastníky, aby nemuseli obědvat už v 11 hodin. Mapku sem dej, ať nebloudíme.

Jo a já se tímto přihlašuji na bowling, i když je nutno si přečíst P.S.:

P.S. - jestli vůbec dorazím, záleží na rodinné situaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trundik: tak tedy doporučuji přihodit datum a čas (3.3. 14:00) do nadpisu vlákna;)

f3Rd@: nejsem si jistej, jestli tam je fotbálek, ale kromě bowlingu je tam ještě kulec a šipky:super...pak teda ještě squash a fitness, ale to myslím nebude zrovna aktuální:D:aut:D

..na mapce zapracuju, jak budu mít volnou chvíli:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmmmmmmmmmmmm, tak tohle mě dost mrzí - ve vojenský nemocnici v Olmíku jsem ležel několik měsíců a rád bych se tam zase podíval - ale 3.3. máme rodinou akcičku - tak snad někdy jindy (držím palce, ať vše vyjde ke 100% spokojenosti účastníků)

[upravil dne 15/2/2007 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Zdeny

Původně zaslal: KIRRA

Brno by si mohlo udelat mensi spanilku smer Olomouc a dorazit spolecne...

Co vy na to Brnaci a spol z okoli???

Tommy306: se tesim...bo nocleh je zajisten :super

Spanilka z Brna může být. Kdo je další?:papa

Já se nehlásím. Pokud pojedu, tak hned ráno s celou rodinou kousek za Olomouc k sestře a dorazil bych odtud.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Zdeny

Původně zaslal: KIRRA

Brno by si mohlo udelat mensi spanilku smer Olomouc a dorazit spolecne...

Co vy na to Brnaci a spol z okoli???

Tommy306: se tesim...bo nocleh je zajisten :super

Spanilka z Brna může být. Kdo je další?:papa

No i kdybych jel tak od cesty na Šebetov 2006, kdy se mi nejmenovaný Bohoušův bratr 2x pokoušel vjet svou 309kou do 406 BREAKa - si jízdy v koloně nechávám utéct (mám prostě své auto příliš rád)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...