romworld

Dialkove od firmy SPAL

7 posts in this topic

Zdravim fanusikov Peugeotu.

Mam dotaz ohladne problemov s dialkovym ovladanim od f. Spal. Hladal som aj v inych temach, ale ku danej teme som nic nenasiel.

Ide o to, ze riadiaca jednotka, ktora ovlada central na dialkove aj na kluc sa ciastocne odporucala, t.j. ze prestalo fungovat dialkove ovladanie. Skusal som po Slovensku zohnat niekoho, kto by to vedel opravit, ale bez uspechu. Mam P406 1.8 16V r.v. 1997 a dane zariadenie bolo do automobilu montovane este predchadzajucim majitelom. Zariadenie je oznacene ako RC5E, pricom uz sa nevyraba.

Neviete mi prosim niekto dat tip, kde by som ho mohol skusit dat opravit? Za akukolvek pomoc vopred dakujem.

Kto vie, mozno to raz po nejakej sluzobke alebo dovolenke, ked pojdem okolo Brna skusim. Ak mozes, posli mi kontakt. Dakujem /to vies topiaci sa aj slamky chyta :D /

[upravil dne 1.2.2007 romworld]

samo, baterie su nove. mal som riadiacu jednotku aj otvorenu a na plosaku vidno, ze nie je nieco OK, min. koli flakom /nieco ako od vlhkosti/... akonahle ju odpojim, prestane fungovat aj central na kluc...ked ju zapojim naspet, zopne aj alarm /blikanie smeroviek/, ale po deaktivacii dialkovym /auto sa odomkne a alarm vypne/ uz viac dialkove nereaguje, len central na kluc....