Sign in to follow this  
Followers 0
lamancha

odemknuti .pdf

9 posts in this topic

nevíte jak odemknout/uložit jako text - pdf dokument ?

Nechce se mi to přepisovat. (encryption level high, 128bit RC4)

Díky

je na to nejakej password recovery. Myslim, ze heslo ani nehleda, rovnou ho zrusi. Zkousel jsem to teda jen jednou, ale slo to napoprve v pohode.

Zdarek pane,

bud pouzij SW uvedeny vyse, neregistrovany umi asi 5 mistne heslo, jestli si dobre vzpominam, da se 100% stahnout jednak full /ten uz jede hesla cela/, jednak dodatek, vsichni vedi, o co jde :-), tahej opatrne, projed to AV, zrovna tyto SW se hoooodne casto vyskytuji s virem, hledani plne veze upri smer vychod :-) ... a nebo je druha cesta, napr. ABBYY Fine Reader - je to OCRko, ktere to znovu precte i s odstavci a obrazky, zadnej problem, ale to se asi bude hur shanet :-( /koupit samozrejme lze celkem snadno :-) / To umi precist i *.jpg, *.bmp a spoustu dalsich + prime skenovani /u nekterych scaneru je nejake OCRko prihozeno, ale vetsina funguje jen pri scanovani, soubor to vetsinou nacist neumi. Nejsnazsi bude louskacek na hesla *.pdf, v pripade i jinych formatu /treba *.jpg/ bych sel spise do toho OCRka. J.

Díky, budu si s tím hrát o víkendu, zaráží mě, že to ani heslo nechce, jen to prostě nejde ani vzít do bloku ani uložit jako text

co naplat, budu za blbce na tomhle compu mám readera a na noťasu kompletního - chybička se vloudila

Původně zaslal: .mycTD

kopirovat text jde i z readeru

Presne tak!

Nastroje -> Zakladni -> Vybrat text

(Adobe Acrobat Reader 6.0)