Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

405 něco z toho vyteklooo


Guest mireli2

Recommended Posts

Zdravim, stala se mi taková nepříjemnůstka a jelikoš autum rozumim jako koza petržely tak bych potřeboval helpnout. Jedu takhle autem s kámošem, zkouším za kolik to udělá stovku, párkrát, pak zastavíme vylezem z auta a najednou bez nějakýho varování z toho něco začalo týct, protože byla tma :o , tak ani moc nevim odkud, ale bylo to někde v pravo úplně vepředu, někde tam co je ABS (aspon mi řekli že je to ABS), no a na palubce mi teďka svítí nějaká kontrolka úplně vlevo nahoře, vypadá jako vršek uříznutý pet flašky a sou podtim tři vlnky. Sme tu kapalinu chutnali a bylo to hnusný :D , jinak se zdá že tam fšechno funguje. A jestli náhodou ještě někdo nemáte nějakou chytrou knížku k tomuhle autu, klidně si pro ní zajedu. Děkuji za každou radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mireli2 : Hmm, jestli ti nekde neco prasklo, tak at tam nalejes cokoliv, tak to zase nekudy vytece - mozna to slo horem, ale pak by byl v tahu chladic (vicko). Hmm, nevim, jestli 405 maji kontrolku STOP, ale ta by mela svitit s tou kontrolkou poklesu hladiny.

Moc jsem neporadil, jenom kecam ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...