Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Teče nafta kolem snímače na trysce


Bret

Recommended Posts

Před týdnem jsem se ptal, jak spravit prolínající naftu kolem tělesa vstřikovače (Oddie radil zabrousit). Přes víkend jsem to ještě jednou kontroloval a zjistil jsem, že nafta neprolíná kolem tělesa, ale pod tím plastovám bazmekem (nějaký snímač, mám to nafocené, ale neumím to sem vložit), z kterého jde drát do svazku a zřejmě k jednotce. Nevíte někdo, co s tím? Dá se to rozebrat a přetěsnit nebo mně čeká pálka za nový?

vkládám i foto

[upravil dne 31.1.2007 Bret]

post-0-14109595199996_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš to dajaké rozmazané :)

S tímhle ti neporadím, to se budeš muset zeptat v nějakém diesel servisu, jak se to dá řešit. Dá se kdyžtak i koupit celý ten vstřikovač se snímačem na vrakovišti, ale je třeba ho přeměřit, zda je OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dostal info, že je nutno vyměnit celý držák i s tím senzorem. Nový stojí cca10 500,-. Na vrakáči mi nabízí, že bude mít Xsaru s motorem 1.9 TD, kde by ta tryska měla být. Nevím ale, jestli se do Xsary montovaly stejné motory jako do P406 a nebo byly stejné pouze motory do Xantie:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Xsaře byl motor DHY, ve 406 je DHX. Takže jestli tu trysku se snímačem bude mít nebo ne, je trochu otázka, ale spíš bych řekl že ne. No, uvidíš... Ten DHX je kdyžtak nejen v Xantii, ale taky v 806/Ulysse/Evasionu, a Expertu/Scudu/Jumpym.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...