Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

bankovní poplatky


lukáš.t

Recommended Posts

>>> V práci v jednom oddělení byl jeden neoblíbený jedinec. Měl účet u

>>> banky,

>>> která účtovala 6,- Kč za příchozí platbu. 10 lidí se jednou domluvilo,

>>> že

>>> tomu klukovi pošlou každý 100 (slovy sto) plateb po jedné koruně.

>>> Každého

>>> ta sranda přišla na cca. 400-700,- Kč.

>>> Nicméně neoblíbenci přišlo 1000 plateb po koruně. Získal 1000,- Kč, ale

>>> na

>>> poplatcích mu banka strhla 6000,- Kč. Chudák postižený si stěžoval u

>>> banky, reklamoval, argumentoval, že nemůže ovlivnit příchozí platby, ale

>>> banku to neobměkčilo. Stržených 6000,- za poplatky mu nevrátilo. Fikce?

>>> Věřte nebo ne, tohle se může stát i vám. Stačí jen nasr.. pár lidí okolo

>>> vás a pak stačí ochota utratit pár set na takovýto žertík.

>>>

>>> P. F.

>>>

>>>

>>>

>>> Můj asi nejabsurdnější bankovní poplatek byl, když jsem si přečetl na

>>> výpise, že jsem dostal kladný měsíční úrok od banky 0,04 haléřů. To je

>>> samotné už fakticky k smíchu, ale ještě absurdnější na tom bylo to, že

>>> mi

>>> za tuto směšnou transakci strhli 3,90 Kč :))). To už jsem myslel, že to

>>> pošlu do Občanského Juda :)). No jo, na naše banky nemá ani slavná

>>> JÚESEJ

>>> !!

>>>

>>> R. L.

>>>

>>>

>>>

>>> Nejabsurdnější bankovní poplatek: Banka ČSOB a.s., Praha 10.

>>>

>>> Chtěla jsem si složit na svůj osobní účet v ČSOB mince v celkové hodnotě

>>> cca 250,-Kč, mince byly v hodnotách pouze 10 a 20 Kč, takže se jednalo o

>>> nějakých 20 ks mincí. Pracovnice u přepážky mne upozornila, že mají

>>> právo

>>> si napočítat za každých započatých 15 minut počítání mincí poplatek

>>> 150,-

>>> Kč. Moje reakce byla, že si raději mince vezmu zpět a naproti přes ulici

>>> u

>>> řezníka si koupím půl kila svíčkové. Pracovnice se \"obměkčila\" a

>>> poplatek

>>> mi \"pro tentokrát\" odpustila. Zdraví

>>>

>>> I. H.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Ludweek
Původně zaslal: Fusion

U eBanky byl donedávna poplatek za příchozí platbu 8,10kč. Díky bohu to zrušili.

ale u eBanky prece NEMUSIS...proste NEMUSIS :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Ten fór s posláním x-krát 1,-Kč je sice dobrý, nicméně je vidět, z kterého účtu že to přišlo, a kdo za tím tedy stojí. Což skýtá možnost příslušné odvety, že... neříkám úplně stejného rázu, ale prostě odvety.

A nejde to složit v bance v hotovosti - tu 1 Kč? Tam sice taky vyplňuješ na složenku jméno, atd., ale ještě se mi nikdy nestalo, že by mi při vkládání někdo ověřoval totožnost.:super Jediný co, že by ta banka tu 1 Kč nemusela přijmout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mila_S

Původně zaslal: oddie

Ten fór s posláním x-krát 1,-Kč je sice dobrý, nicméně je vidět, z kterého účtu že to přišlo, a kdo za tím tedy stojí. Což skýtá možnost příslušné odvety, že... neříkám úplně stejného rázu, ale prostě odvety.

A nejde to složit v bance v hotovosti - tu 1 Kč? Tam sice taky vyplňuješ na složenku jméno, atd., ale ještě se mi nikdy nestalo, že by mi při vkládání někdo ověřoval totožnost.:super Jediný co, že by ta banka tu 1 Kč nemusela přijmout.

Šlo by to poslat i \"anonymně\" z internetu.

Jinak třeba právě spořitelna má poplatek za vklad na účet s variabilním symbolem (nechápu proč zrovna kvůli němu) poplatek 45ká, žebráci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Původně zaslal: Mila_S

Původně zaslal: oddie

Ten fór s posláním x-krát 1,-Kč je sice dobrý, nicméně je vidět, z kterého účtu že to přišlo, a kdo za tím tedy stojí. Což skýtá možnost příslušné odvety, že... neříkám úplně stejného rázu, ale prostě odvety.

A nejde to složit v bance v hotovosti - tu 1 Kč? Tam sice taky vyplňuješ na složenku jméno, atd., ale ještě se mi nikdy nestalo, že by mi při vkládání někdo ověřoval totožnost.:super Jediný co, že by ta banka tu 1 Kč nemusela přijmout.

Šlo by to poslat i \"anonymně\" z internetu.

Jinak třeba právě spořitelna má poplatek za vklad na účet s variabilním symbolem (nechápu proč zrovna kvůli němu) poplatek 45ká, žebráci.

Už tě vidim, jak vyplňuješ 100papírovejch příkazů a pak hledáš 100 poboček, protože v každý normální bance tě se 100 příkazama po koruně na stejněj účet prohoděj přepážkou.

Poslat z účtu to taky nejde, protože nehledě k tomu, že to není anonymní, poplatky za odchozí platby snad nezrušila žádná banka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Ten fór s posláním x-krát 1,-Kč je sice dobrý, nicméně je vidět, z kterého účtu že to přišlo, a kdo za tím tedy stojí. Což skýtá možnost příslušné odvety, že... neříkám úplně stejného rázu, ale prostě odvety.

A hlavně by dotyčný musel mít banku, kde neúčtují poplatek za odchozí platbu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vector

Původně zaslal: Fusion

U eBanky byl donedávna poplatek za příchozí platbu 8,10kč. Díky bohu to zrušili.

u eBanky mám účet mnoho let, nikdy sem poplatek za příchozí platbu neměl.

Hmmm, zajímavé

http://www.ebanka.cz/tran_uct/106206306.html

jsi si 100% jistý?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako uprimne receno vetsina bank si to vzdy na necem strhne jako jiz zminovana ebanka navic v konecnem vypisu za rok se rozhodne nedozvite kolik ze vlastne si strhla za operace na ucte a ze pokud sito opravdu nekontrolujete tak to vazne neni malo.Nekde jsem cetl ze opracdui nejlevnejsi na poplatky je jakasi zalozna snad AG nebo tak nejak jenze to aby clovek kazdy rok zakaadal jiony ucet a na to vazne nemam cas :xvul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsou banky, kde si nauctuji i poplatek za vyrizeni opravnene reklamace a za telefonni hovor, ktery nebyl vyzadany a vzniknul jen kvuli neschopnosti jejich uredniku vratit vcas zalohu na ucet. zdravim timto do HVB :papa:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vector

Původně zaslal: Fusion

Původně zaslal: Mila_S

Původně zaslal: oddie

Ten fór s posláním x-krát 1,-Kč je sice dobrý, nicméně je vidět, z kterého účtu že to přišlo, a kdo za tím tedy stojí. Což skýtá možnost příslušné odvety, že... neříkám úplně stejného rázu, ale prostě odvety.

A nejde to složit v bance v hotovosti - tu 1 Kč? Tam sice taky vyplňuješ na složenku jméno, atd., ale ještě se mi nikdy nestalo, že by mi při vkládání někdo ověřoval totožnost.:super Jediný co, že by ta banka tu 1 Kč nemusela přijmout.

Šlo by to poslat i \"anonymně\" z internetu.

Jinak třeba právě spořitelna má poplatek za vklad na účet s variabilním symbolem (nechápu proč zrovna kvůli němu) poplatek 45ká, žebráci.

Už tě vidim, jak vyplňuješ 100papírovejch příkazů a pak hledáš 100 poboček, protože v každý normální bance tě se 100 příkazama po koruně na stejněj účet prohoděj přepážkou.

Poslat z účtu to taky nejde, protože nehledě k tomu, že to není anonymní, poplatky za odchozí platby snad nezrušila žádná banka.

www.paypay.com 99% anonymní dokud si peníze nevybereš.

Jediný ověření je mobilní číslo a to jde samozřejmě pořídit anonymně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: vector

Původně zaslal: Fusion

U eBanky byl donedávna poplatek za příchozí platbu 8,10kč. Díky bohu to zrušili.

u eBanky mám účet mnoho let, nikdy sem poplatek za příchozí platbu neměl.

Hmmm, zajímavé

http://www.ebanka.cz/tran_uct/106206306.html

jsi si 100% jistý?

Já ti nevim, zatim sem nic neplatil, jen za zprávu na mobil, pokud sem jí chtěl. Mám u nich firemní asi za 200 a k tomu soukromej za 5korun

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...