Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

pazvuky


zaza

Recommended Posts

mám po výměně řemenice a pp ložiska,radoval jsem se ,že jsem se zbavil klepání z řemenice,už jsem byl z toho na nervy,vydrželo to jeden den,druhý den večer se začalo ze strany od řemene ozývat takové drnčení(jiný zvuk než vycházel od řemenice)jako kdÿby o sebe něco drnčelo,připadá mi to,že to vychází jakoby z blatníku kde je nádržka do ostřikovačů,ale asi se bude ten zvuk tady jenom odrážet,a ještě po výměně dr.řemene je od něj slyšet při rozjezdu takové vrznutí,budu tam muset zase zaject,to jsem zvědav na ty pohledy a rady(zesilte si rádio)fakt už mi to začíná dost sr...:grr:grr,doufám,že se tam při výměně jenom něco uvolnilo,chci mít radost s 307!!!!!!!:D 307 2.0HDi 110FAP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak pocuj.sorry,ale nebudem mily.uz ma fakt zacinas stvat s tvojimi prispevkami.je to same klepání v motoru , klapy-klap , cvakání , Hlučné pneu ?, turbo? , a najnovsie pazvuky. mal si uz niekedy auto? keby si napisal skutocny problem ktory mas s autom ale toto sa nehnevaj je otras.radsej sa sustred na jazdu a nepocuvaj a hlavne nenamyslaj si blbosti.potom sa necudujem, ze ti v servise niekto povie ze si mas dat hlasnejsie radio.

alebo zeby si natrafil na taky vrak?hm:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jozefsv, nemyslis, ze forum je o tom, aby sa rozoberali problemy a hladali riesenia? potesilo by ta, keby sme pisali o tom, ako nam nase auta idu perfektne, ziadne problemy, vsetko OK? za chvilku by sem nikto nechodil... :nevim

ver tomu, kym som vychytal vsetky muchy na aute tak mi to trvalo skoro 2 roky a hodne mi k tomu dopomohla prave @netova komunita a to som mal auto nove, co ti, ktori ho kupia jazdene a su zvyknuti na to, ze vsetko slape ako ma? kym som si zvykol ze peugeot je DODO (DOrob DOma) tiez som sa stazoval na vsetko...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak je to moje 6 auto,ale první ropák,zatím jsem měl samé Fordy a Oply,tam se řešil max.olej:D,jinak moje příspěvky-klepání(byla špatná řemenice),hlučné pneu(špatné p.p.ložisko),turbo(rozpojená hadice od přívodu vzduchu),takže to mělo souvislost a chtěl jsem jenom Vaše rady a zkušenosti tak promiň,co je u tebe skutečný problém,až auto nenastartuji nebo až nebude brzdit?chci tomu předcházet,jinak se sem nemusí v tom případě nic psát,stačí rovnou zaject do servisu,tady se to stejně neopraví.Dnes jsem tam zajel,prý to vypadá na nap.kladku(prý moc kmitá),setrvák nebo něco z rozvodů,takže asi na tom zvuku něco je,ale vlastně to ještě není skutečný problém,auto je plně funkční:D,spíš mě zaráží,že se to objevilo po jejich hrabání v autě,měněn též dr.řemen za delší,tak jestli nap.kladka nepovolila a tím pádem moc kmitá(drnčí) :myslim ale je dva měsíce stará,možná i to má souvislost s vrznutím při rozjezdu(řemen):myslim,možná zkusit vyměnit nazpátek za ten kratší,jinak mám radši počkat, až se tam něco např.pose..:aut jinak díky 307 2.0HDi 110FAP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt dobrý !!:D:potlesk Tak třeba co kdyby jste mu někdo poradili !?:roll Podle mě jestli tam máš všechno nový,tak prostě je to špatně odvedená práce. Já bych skusil změnit servis aby to překontrolovali,dotáhli,popř. došponovali !;) Můj názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě je jasný,že tady se na dálku problém neopravý ani nezjistí(většinou),odtoho je servis(nebo sám) už jsem objednán,kouknou na to,ale píši sem zkušenosti ,problémy s autem nebo servisem a když nekdo poradí,samozřejmě orientačně,tak si udělám aspoň představu,stejně to potom vyřeší servis,tady jde jenom o diskuzi,tak mě nekamenujte:D:papa,možná že ho víc(auto )poslouchám ,ale mě ty divné zvuky holt vadí,jsem puntičkář:myslim:D

307 2.0HDi 110FAP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sorry za tu predoslu reakciu,ale chcel som tym povedat,ze na chyby takeho charakteru ti asi nikto nenapise v com to bude.zaraza ma ze si mal 6 aut a nevedel si rozoznat zvuk chyteneho loziska (moj nazor).najlepsie asi je najprv skocit za niekym kto to v reale vidi a pocuje ak ty tomu natolko nerozumies.ozaj na take chyby sa tu moze odpovedat tisic krat a z toho ani jedno nemusi byt pravda a to ti velmi nepomoze.blbe zvuky sa tazko popisuju.ak je 307 fakt take vydarene auto ako som uz par krat cital,tak sa cudujem ze sa toho nezbavite.dorob doma:D

moj nazor:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Berilac

Aj ked je mozno 307ka DODO, je to auticko ktore ma clovek rad, jednoducho prirastlo mi k srdcu a je mi jedno, co vsetko v nom hrkoce... tak preco by sme sa mali zbavovat takeho fajn auta. A nehovor mi, ze ty mas auto pri ktorom si nemal ziadnu poruchu?

mal som raz skoro rok renault 25.do neho som za cely cas nedal ani nahradnu skrutku a auto denne robilo cca 100 km (zlate auto) a bolo to stare auto.605 - ku mam druhu v poradi.ta prva bola este na poruchy aka taka,kazili sa bezne veci.ta druha je vyslovene srot a nepodarok.niekto ju predo mnou maximalne zanedbal a momentalne uz ani neviem co som na tom neopravoval.ale je to auto za smiesne peniaze oproti 307-ke.len mi to tak vychadzalo zo zazovych prispevkov ze sa jedna o srot ked mu stale cosi bucha,klepe atd.tebe som nic nevravel.reagoval som na jeho konkretne auto.kazdy si nejak predstavujeme a nieco ocakavame od auta ked je za vacsie peniaze.co si myslim ze 307 nie je jedna z najlacnejsich zalezitosti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nie je lacny hlavne koli servisu, ale ako som povedal, niektori ludia nekupuju auta s ohladom na peniaze, ale s ohladom na to ako sa im paci to auto. A to som tym chcel aj povedat v mojej reakcii na :

\"ak je 307 fakt take vydarene auto ako som uz par krat cital,tak sa cudujem ze sa toho nezbavite.dorob doma\"

Ja si myslim, ze nazor na poruchovost je vcelku subjektivna, a zalezi model od modelu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teď se musím ohradit.já žádný vrak nemám:grr,aspoň doufám:myslim:D,v žádným připadě 307 nehaním a když pominu zejména v zimním období,hlavně po přejetí nerovností na našich kvalitních silnicích,různé zvuky v interiéru(např.z výplně dveří)nebo od náprav,ale nečekal jsem to od takového vozu,tak jsem vcelku spokojen(auto není nové,takže nějaké opotřebení je na něm znát),jinak auto moc krásné z venčí i ze vnitř,moc pohodlné a prostorné,srovnávám např.Focusem a Astrou G,ale zase tam nic nevrzalo,každé auto má holt svoje:myslim.Jinak káždá závada co znamená vrazit do auta peníze je k nasrá..,neboť by se mohli použít jinak,ale s nějakou opravou u ojetiny se musí počítat i když zabolí a nemůžu,přestože jsem opravoval CD,ložisko,řemenici a rozpojen.hadici k turbu,říci o mé 307 že je vrak,jenom doufám,že už mám vybráno:Djenom mě štvou servisy,občas mi připadá že nerozeznaj šroubek od matičky a nejradši by vyměnili půlku auta s výsledkem stejným,jako na začátku:(tak ať nám ty naše 307 dobře slouží a nemusí často k \"doktorovi\":D:D:D 307 2.0HDi 110FAP r.v.2001 112 500 km

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...